bugün

gay değildir. abazan arkadaşlar çocuğa gay deyip kendilerini avutmasınlar. önce şeyini kaşımayı bıraksınlar adam olurlar belki.
kızı kendinden üstün görmemiştir. kız ona büyük gelmemiştir. kaşar sözlük kızları da kendini böyle avutmasın.

not: çok gerçekçiyim değil mi kodumun betaları.
güzel kızın iddia sonucu ona iş attığını düşünmüştür.
aşkın sadece güzellikle olmadağını bilen helal olsun denilesi erkektir.
paralel evrende yaşıyor olabilir. varsa tabi.
-sonra ben niye kız bulamıyorum deme hüseyin!
o hangi dünya o dünyada kızlar tekif ediyor da?
daha önceden ağzı yanmış olabilir.
Gayet normal birşeydir nazikçe reddettiginde sorun yoktur fakat kabaca yada havam olsun diye reddedenleri çok iticidir ve bu kibirle hiçbir zaman kendine göre birini bulamayacaklardır.
Gayet normal birşeydir nazikçe reddettiginde sorun yoktur fakat kabaca yada havam olsun diye reddedenleri çok iticidir ve bu kibirle hiçbir zaman kendine göre birini bulamayacaklardır.
ya hoşlanmamıştır yada panik olmuştur bunların yanında bi tarafı kalkıp da reddetmiş olma olasılığı mevcut.
belki kızdan çok daha kültürlü ve eğitimlidir.
Türk değildir.
belki kızla gelecek görmemiştir.

basit insanların basit ilişkileri vardır, zor insanların karakterli yalnızlıkları.
zinaya yaklaşmayın ayetini benimsemiş allah tan hakkıyla koran erkektir.
teklifi veren kızdan daha güzellerine layık olduğunu düşünen erkektir.
normal olan bir davranıştır ama tartışılması gereken kişi teklifi eden güzel kızdır. bu devirde kaç tane teklif eden kız kaldı ki?

edit: triger seti değiştirildi.
benim o;

güzel kız: pardon baka..
-: redediyorum red red red.
nasıl olsa birgün bitecek mantığıyla hareket ettiği için olabilir.

(bkz: davul bile dengi dengine)
(bkz: ben)
erkekte bir hasar oluşturmaz ama güzel kızın egosunda onulmaz bir delik açar. çok keyiflidir böyle delik deşik egosu olan insanları, özellikle kızları, görmek.
fiziki güzelliği önemsemeyen erkektir.
başka birine aşık olan ya da dostu ile güzel kız arasında kalmış ve dostunu seçmiş erkektir.
Olmayandır.

(bkz: 404 not found)
sevgilisi olan veya sevdiği olan erkektir. sadece sevdiğiyle birlikte olmak istiyordur.
sevgilisi ve kişiliği olan erkektir.
güzel kızın sorumluluğunu almak istemeyen erkektir güzel kızı taşımak zordur masrafı çok olur elde tutmak zordur.