bugün

Diğer erkeklere göre zamanla daha samimi olan erkektir. Benimdir bu.
hahahahaha, çirkinim gerçekten çirkinim, ama güzel kızlara bakınca onlar da bakıyor, sonrasını siz düşünün..
salihtir. soyadı amel olabilir.

adam devlet dairesinde çalışıyorum diyor benimle konuşmaya gelen güzel kızlara bakmıyorum diyor.
hizmet anlayışı güzel. en azından kendisinin ne olduğunu bilip boşa meşgul etmiyo ablaları.

ediiiiiit: ezik ruhlu eksiledi * sen, seni eleştiren entrye bile bakıyorken kızlara bakmıyorum ayağı yapma usta harbiden komik oluyor.
adamın aklına evlenmek niye gelmiyor .
Ozguveni eksik erkektir. Ne tas hatunlar goturdum tipim de ortalama.
sırf güzel diye bir kadınla sevgili olmayı isteyen bir erkeğe yakışan, ezik ve aptalca bi durum.
Kadınlar için tip, yaş, ahlak önemli değildir. bu sadece fakir erkek beyanıdır.
Kendini bilen erkektir. Mesela ben çirkin olduğumu biliyorum. Bu yüzden herhangi bir beklenti içine girmeden hayatımı yaşıyorum. Sabah uyanıyorum, aynaya bakıyorum "allah affetsin kimin çocuğuysa." diyorum uyku mahmuru. Gerçi sonra ayıkıyorum aynadakinin ben olduğumu. Ama yadırgamıyorum. Neden? Çünkü kendimi biliyorum. Demek ki insan ya allah benim belamı vermiş işte. Yolda yürürken karşıdan kız geliyorsa yönünü değiştiriyor. O derece. Annem-babam beni gördüklerinde "geldi yine tipini s.ktiğim." karikatüründekiler gibi bir hâle bürünüyorlar. O derece çirkinim. Dolayısıyla bir kız bana baktığında "kördür ya da gözleri bozuktur, napsın garibim?" diyorum. Beni sevin lan... Azcık sevin la...

Edit: imlâ.
Kuruntuya kapılan erkektir. Güzel olup hakiki duyguların peşinde olan kızları düşündüğümüzde...
kızlarla konuşmak- çıkmak istiyorsan bazı şeyleri göze alacaksın. reddedilmekten korkmayacaksın. konuşursam yüz bulur egosu kalkar deyip hepten selamı sohbeti kesmeyeceksin. çekingenliğini utangaçlığını ben cool takılıyorum ya diye bastırmayacaksın bu duyguların varsa aşacaksın. kenarda durup kızların sana gelmesini beklemeyeceksin. içten içe kızlarla sohbet muhabbet edip ortamdan ortama girmeyi hayal edip, çekingenliğin yüzünden merhaba bile diyemeyip ( ya zaten karı kız işi bana göre değil anca egoları kalkıyor ) deyip de kendini teselli etmeyeceksin.

şimdi bu saydıklarım sende var mı?

evet

olayı tip e bağlayıp komplekse girmeyeceksin. önce psikolojik sorunları ortadan kaldırıp özgüven kazanmaya bakacaksın. gerekirse psikiyatri desteği alıp hapları düzenli kullanacaksın, insanların da senden farksız olduğunu göreceksin. ( sadece karı- kız değil toplumsal mesleki her işin başında özgüven gelir )

bu saydıkların bende yok lan dingil diyorsan ( yani girişken- atılımcı- arkadaş ortamında sözü geçen- silik olmayan- tipsizim ama takmıyorum) cinsinden biriysen ve kız arkadaşın yoksa

yanlış kızlarla tanışıyorsundur. yani lafın kısası girişken isen her türlü olur. tuttuğunu koparırsın.

tabi bu girişgenlik atılımcı ruhunun tipe etkisi var mı dersen elbet de var. ayna da kendine bakıp mutlu olan insan kendini beğenmeyen insana göre daha öz güvenli olacaktır. ama kendi başına tip hayır dostum tek başına tip yeterli değil.
kendini bilen erkektir. eğer zekasını biraz daha geliştirebilirse ve bilgi dolu bir zekaya sahip olur azıcıkta piçliği öğrenirse o bakmaz denilen kızları dahi yatağa atabilir. test edildi onaylandı.
Güzel kıza bunu bildiğini belli ederse kendine baktırır.