bugün

Ölümün elinden tutup ona yaşamı anlatacağız.
Hep haksız benmiyim amk.
akıllı insan aklını kullanır, daha akıllı insan başkalarının aklını da kullanır.

bernard shaw
Prensesler gibiydim ben rerererörörö

Façam yansın, barbie bebeğe benziyorum

Kahretsin hem güzel hem özelim

Gibi sözler mi yoksa?

Allah affetsin, dalga geçmek çok keyifli bir şeymiş. *
''her yerde kendimi arıyorum, benim gibi birini özlüyorum, kendimi ikiye bölüp sevişmek istiyorum.''

immanuel Kantalbert camuscharles bukowski`vari bir yazardan alıntı.
"insan arzuladıklarını değil arzularını sever."
Nietzsche
görsel
kötü niyetlinin, kötü niyeti sizi ikna etmeye çalıştığı konudur.
"Fakat benim de sevmeye hakkım yok mu albayım?
-Yok.
Peki Albayım.
Ben de susarım o zaman. Gecekondumda oturur, anlaşılmayı beklerim. Fakat Albayım, adresimi bilmeden beni nasıl bulup anlayacaklar? "
bi tek annem olsun bana bi şey olmaz.
ırk bizi ayırana, din bizi ayrıştırana, politika bizi bölene,para bizi sınıflandırana kadar hepimiz insandık.
Ressam olur insanlar , başkalarının kalbini kazıya kazıya. Ya da resim olurlar kazına kazına...
Sebeplerimi bilmiyorsan seçimlerimi yargılama.

Bukowski.
yaralarım benden öncede vardı ben onları bedenimde taşımak için doğmuşum.

joe bousquet
Kimsen kalmadığında ben yine sana yuva olacağım.
Ne mutlu Türküm diyene!
"Karıncayı bile incitme derler, bileden incinir karınca. Söz söylemek irfan ister anlamak arif insan."
"Şu anda çekilmez bir haldeyim. Yorgunum, uykusuzum, hüzünlüyüm. Sanki bir şey beni engelliyor ve özgürleşemiyorum." Kafka

çok uykum var da.
Yaralı biriysen bilirsin. Çünkü izi derin, Kanaması durmaz. Ama durduracağım diyorsan illa onun çaresi zor yoldan.

Yaranı saran sırt çevirdiyse sana yaranı kendin saracaksın. Sen istediğin kadar sakladım san izini. Birileri hep görecek yaranı. Çünkü o kadar derindir ki yaran artık kimliğin olmuştur.

Sen kendini açacaksın onlar yaranı bulacak. Sen dünyaları anlatacaksın onlar senden önce yaranı konuşacak. Çünkü hep çıkacak biri, Yaranı deşip duracak. Yaran günahındır, Ya yanacaksın onunla kendi cehenneminde ya da kendinden bile saklayacaksın. Ama ne yaparsan yap hep bileceksin.

Yaraların öldürmeyecek seni, Bir yaran varsa mutlaka hayatta kalacaksın. Bir yaran varsa bil ki asla kaybolmayacaksın. Çünkü kaybolanlar birbirini yara izinden bulur.
Ne yaparsan yap pişman öleceksin. Belki yaptıklarından, belki yapmadıklarından.
Az yerseniz melek, çok yerseniz helak olursunuz.
savaş, ölünce değil düşmana benzeyince kaybedilir.

şehit kumandan-devlet başkanı aliya izzetbegoviç.

ruhu şad olsun. rabbim ruhuna merhamet etsin.
ay senden ışık alsada bir renge bürünse.
Hayat fani ölüm ani bir kere versen ne olur yani.
vahşet her yerde ulu orta sergilenirken, sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir dünyada yaşıyoruz ( john lennon) .