bugün

cok gereksiz ve bir o kadar da itici olan caba.

be evladim, sen her bayram sabah erkenden kalkip babanla bayram namazina giden, her ramazan eksiksiz oruc tutan, icki icmeye cekinen, dinden cikmamak icin kili kirk yaran birisisin. peki neden sosyal medyada ateistim diyip hava atmaya çalisan ama ateizm ve evrim teorisi hakkında hiçbir şey bilmeyen birisisin?

edit: (bkz: ateizmle hava atan ergenlerin entrymi eksileyip sezsizce olay yerinden uzaklaşması.)
(bkz: uff ben ateistim nese bb s s).
gereksiz ve boş çabalardır. inanmıyorsan tamamdır fikrin senin olsun ama her durumda bunu ifşa etmekte nedir?

-tanrı mı? kullanmıyorum bebeğim.

bu ne lan!
etrafında sıkıcı insanları görmekten bunalan ergenin yeni bir başlangıç yapma çabası.
ateistim diyen herkesi hava atıyor sanmaktır.

güzel kardeşim ateizm diye bir gerçek var, kabul edin artık. dinler eleştirilebiliyor artık. hatta sikerim senin dinini bile diyenler çıkıyor. o yüzden hava atıyorlar gibi şeylerle kendinizi kandırmayın. kabul edin gerçeği.
ahahaha. (bkz: dinlere inanmayana hava atıyor diyen ergen)
bir üst versiyonu: (bkz: allah ve müminleriyle dalga geçen ateist yazarlar). inanmıyorsun kardeşim çünkü saçma buluyorsun. fakat buna inanan insanlar var yapma etme yahu. empati yap biraz.
ateistin babasiyla bayram namazina gidip orucu eksiksiz tuttugunu iddia eden, ergenlerin dusunup tasinip kendi tercihini yapamayacagini dusunen, ergenlerin musluman olmasini sart kosan cahil yazar soyleminden ibarettir.
bu türlerin genel özelliklerinden biri rap & rock gibi asi müzik dinlemeleri ve kendilerini toplumdan soyutlamaya çalışmaları baş gösterir fakat gel gelelim ailesinin yanında kedi gibidir. bilinçleri tam olarak yerinde olmamakla beraber yaptıkları bilinçsiz konuşmalardan ders alarak ve şanslılarsa biraz kendilerini bilgilendirerek yaklaşık olarak 25 yaşında kendilerini bulurlar.