bugün

Hep gördüğüm ama dikkatimi bu kadar çekmeyen bir şeydi. Bu hafta baya taktım çünkü oyun oynadığım sitedeki kişilerin yada msn deki arkadaşlarımın resimlerinde hep güneş gözlüğü var.Neden acaba amaç gözleri saklamak mı? Yoksa gözlükle daha güzel yada yakışıklı olduklarını mı düşünüyorlar?
genelde gölge alanlarda çekilen resimdir
pek anlayamadığım durum.
yani bir insan eğer kendine, güzelliğine güvenmiyorsa kendini kocaman çerçevelerle saklamaya çalışır.
ama ne gerek vardır böyle şeylere, gözler gözükmelidir ki fotograf ışık ışık çıksın.
yüzünü göstermek istemeyenlerin çektikleri resimlerdir.

gereken malzemeler;

- güneş gözlüğü
- şapka
- sigara

malzemeleri kullanan şahsın özellikleri;

- sakal
- bıyık
- uzun saç

bu malzemelerle yüzünüzü kusursuzca saklayıp fotoğrafınızı çekebilirsiniz.

(bkz: salim)
(bkz: jale de jale)
birde bunların evde çekilmiş versiyonları vardır. evin içinde neden güneş gözlüğü takılır bunu kavrayabilmiş değilim.
bu resimleri genelde plajda,sahilde güneşli havada çekilmiş gibi düşünürüzz yannnnnnlııışşşş... genelde bi bakmıssın evin bi odasında,atakta,kışın,okulda, hatta tuvalette amaç ne yeni bir profil resmi ama unutulan nokta arka temada klozet varsa napcan??
resim çizilir, fotoğraf çekilir... türkçe hocalarınıza selam ederim...
zamanında yonjada çok vardı böyle tipler. şimdi facebook'ta da var gerçi. Bahsedildiği gibi bir de evde çekilenleri var. Tam evlere şenlik.*
Ayrıca; resim çekilmez, yapılır. Fotoğraf çekilir.!
"baksana talihe "mal" verir kimine." yorumu yapılması gereken fotoğraflardır. *
benim gibi gözlüğü gözünden çıkartmayan tipler için çok normal hadisedir. gözlüksüz fotograflara bakıldığında insana garip gelir hatta.
http://hizliresim.com/O2L86P

Nick altim kapatildigi icin yorumlarinizi benimle ilgili herhangi bir basliga yazabilirsiniz.