bugün

ben tüm türkçülere rağmen, kendilerini tanrının oğlu sanan türk lere rağmen kardeşlik ve türkiyelilik kavramını benimsemiş biri olarak, devletin yıllarca kürtlere karşı yaptığı zulümlere gerekirse kendi çevremi karşıma alarak karşı duran biri olarak, hatta pkk yı yer yer haklı bulan (sadece ideolojik açıdan) biri olarak söylüyorum ki: güneş gazetesini ellerinden öperim.

tanım: az bile atılmış başlıktır. esas atılması gereken başlık: "bir milletin tarihi zafer gününü bile provokasyona çevirmeye çalışan, (ırk denen saçmalık varsa eğer) kendisi ile aynı ırktan atalarının da çanakkale de anıldığı günü provokasyona çevirmeye çalışan, aslında tek amacı para pul olan veya kavga dövüş olan kürtçü şerefsizlerden biri daha dünyadan defolup gitti, mekanı cehennem olsun inşallah" olmalıdır.
doğrudur. neden 18 mart'ta kutlamaya kalktılar? neden yakıp yıktılar. madem newruz barış (kelime kürtçe değil farsçadır) neden baktınız olmuyor barışçıl bir şekilde kutlamaları iptal etmediniz? o zaman kim kazanırdı. neden benim vergilerimle yapılmış mallara zarar verdiniz? neden, neden, neden?
güldürmüş olan manşettir.

ilk kez böyle vasat bir gazetenin attığı manşete gülümsedim. helal olsun.

bunun ırkçı tavırla hiç alakası yok, bdpliler kutlama yapmamaları için uyarıldı. dua etsinler ki vur emri verilmiyor.

bi verilirse o zaman görürsünüz manşetleri.
newroz kutlamasında hacı zengin isimli kişinin yaşamını yitimesinin ardından bugünkü güneş gazetesinin attığı ırkçı insanlık dışı başlıktır.
ülke gazetelerinin faşistlerin elinde halkı kışkırtmaya yönelik tavırları bu hükümet tarafından adeta desteklenmekte ve ırkçı tavır ve davranışlara prim verilmektedir.
http://www.facebook.com/p...76&type=1&theater