bugün

en güzelini yapandır. içmemek de olmuyor hakikaten. bence herkes günde en az 3 sigara içmeli.
fazlası tiksindiriyor aslında. keyif alamıyorsun, işkence haline geliyor art arda yakınca. yine de sohbet muhabbet esnasında ne yaptığının farkında olmadan gidiyor elin sigaraya. sohbet muhabbet yoksa o olmuyor işte. günde 3 taneyle yetiniyosun ki onda bile insan karşısında birini istiyor.
sigara tek başına içilmez. ben o yüzden gün içinde 3 sigara içiyorum. akşam olunca da paketin ağzını yüzünü dağıtıyorum.
uzun zaman günde 3 sigara içtiğim de oluyor. işte o zaman kendimi çok yalnız hissediyorum.
paketi dağıtmayı tercih ederim.
Benim bu. Sigara benim için bağımlılık değil zevk çünkü.
hayran olduğum keyif pezevengi insanlardır. adam sabah kahveyle, aksam çayla, gece yatmadan önce de belki 1 tane daha içip günü bitiriyor.

benim için sanırım sigarayı komple bırakmaktan daha zor. yok mu olm bunun bi formulü?

edit: günde 1,5 paket sigara içerken 1 sene önce üşenirim deyip sarmaya geçerek 2 paket adıyaman tütünü öldüren spor.
kahvaltıdan, öğle yemeğinden ve akşam yemeğinden sonra, keyif kahvesiyle birlikte içiyordur.