bugün

bir plan dahilinde yapılması tavsiye edilen durumdur.
tansiyona, kolestrole iyi geliir...
Kendini buna şartlandıran psikoljisi alt üst olmuş insandır -ne yani yarın iki film izleyemez miyim? - sadece bir film lan
Bir kaç gündür niyetlenilip yapılamayan aktivitedir. Hayır ben ekran karşısında sıkılmayan insanımdır ama olmuyor nedense.
Her gün bir avuc fındık yemek kadar önemlidir.
kafa dağıtmak için birebirdir.
Her gün 1 film + her gün 5 bölüm Dexter. Tavsiye edilir .
bir sene bitmeden imdb 250yi bitirmeye denk gelir.
güzel film bulamayınca gerçekleşemeyen aktivitedir.
yapılamayandır. vakit olmuyor.
yapsam iyi olur dediğimiz aktivitedir.
asosyallik belirtisi olabilir.
Yılda 365 film izlemeye tekabül eden eylem. Mağara Adamına dönüşebilirsiniz.
Hasta yatağımda beni sıkılmaktan kurtaran eylemdir. iki adet 5 sezonluk dizi bitirdim hala iyileşemeyince filmlere sardım.
malesef imdb puanları gerçeği yansıtıyor.
7.0 altında filmler kötü e öyle olunca izleyecek film kalmadı bende.
Üniversite yıllarında yaptığım aktivitedir. Sonra izleyecek film kalmadı.

Keşke hafızadaki 'filmler' klasörünü silmenin bir yolu olsa.
Bir yıl içerisinde çıkan 300-400 küsur film vardır.Bunların 15-20 kadarı beklenen ve sevilicek filmlerdir.3-5 arası serisi olan sevilen filmlerdir.1-3 ise oyuncu kadrosu sağlam olan imdb puanıda iyi olan filmlerdir bu durumda geriye kalan filmlerde absürt ve yeteneksiz kamera ve animasyondan dolayı bizi bağlamaz.Bir yıl içerisinde bir filmi 3 kez izlediğimi bilirim yokluktan.
her filmin bir amaç için çekilmiş olduğu düşünülürse (ki öyledir, konusu hoşumuza gitse de gitmese de mesaj içerir.) gün adına tek cümlelik bir anlam katarak, günün dünden farklı olmasına olumlu anlamda katkı sağlamak.
ileriki zamanlarda izlenecek doğru dürüst film kalmaz ve dizi izlemeye başlarsınız.
yeterli sayidir.