bugün

aslında kadının bütün herşeyi gözlerinden anlaşılır sevinçleri,üzüntüleri,aşkları,nefretleri lakin bu kızlarımızın taktığı o at nalı gibi lensler yüzünden gözlerine bakınca sadece bi boşluk görürüz öyle bir boşluk ki içine düşsen çıkılmaz ne var saçların sarı gözlerin kahverengi olsa be zalımın kızı bi gözün var bakınca içimi eriten onu da neden benden alıyorsun.
gözlerin güzel değil deseniz trip yapıp sen anlarsın salak diyecek, gözlerin çok güzel deseniz yok yaa ben beğenmiyorum diyecek kızdır. elleşmeyin taksın.
gözler kalbin aynası olduğundan , kalbide lensi kadar sahte 5 para etmeyen kızdır.
yanlış yapan kızdır. doğallığını kaybetmiş sahteleşmiştir. bilmez halbuki erkeklerin doğallıktan doğal olan kızlardan hoşlandığını.
Hani umit yasar sevi siirinde diyor ya;

"Ben senin en cok gozlerini sevdim
Kah cocukca mavi, kah inadina yesil..."

Heh tam da boyle bir goze sahip olan ben, ergenlik yillarinin getirmis oldugu psikolojik etki ile birlikte gozlerimin ya mavi ya da yesil olmasini istedim ve safir mavisi lens takmaya basladim. Tanrim o ne rezalet! Bir lens bir goze bu kadar mi yakismazmis. Bu kadar mi yapay dururmus. Tabi ben bu durumu lise bitene kadar fark etmedim. Cok sukur bunun ayrimina varip, goz rengim ile barisip 7 yildir lensi gozume dahi surmedim. Rahmetli babaannemin benim icin kullanmis oldugu; "yesil domates gozlu" sifatina da saygida kusur etmedim. Ama ne yalan soyliyim goz rengim bazen boyle cok afedersiniz efendim bok sarisi mavi karisimi bisi oluyor o zamanlar dusunuyooor...muyum? Yok be o zamanlar bile dusunmuyorum artik.
gözlerini değil, göz rengini beğenmeyip lens takan kızdır. muhtemelen göz rengi kahverengidir. kahverengi göz rengini sevmediğimi sanmayın, kanaatimce bi kızın gözlerine en çok yakışan renktir. mavi ve yeşilden sonra.
Numarasını beğenmediği için lens takan kızdır.
gözleri şayet mavi ise beni bulması gereken kızdır.
böylesine hoşuma giderken mavi göz.
başka renkten biriyle evlenip de, mavi göz görünce bakmak şerefsizlik olur.
değil mi?