bugün

doğrudur. tüm dünya kürtlerden türemiştir.

aslında türkiye de kürdiye dir.
Doğru gerçektir foşik türqlor değiştirmiş.

Ne de olsa (bkz: 5000 yıllık kürt tarihi)
Yüce TÜRK milletinin inkar ettiği gerçektir.

evet, foşşşik töce nin dövlet kitaplari tarihi yanlış öğretiyor.
görsel
(#29571192) kürtlerin bile ℅15 i türk geni taşırken bu önerme komik olmuş.
türkiyedeki türklerin türk kökenli olmadığı ne demek amk. beyin amcıklamasımı geçirdin.
He amk he. böyleleriyle tartışmaya bile gerek yok he de geç.
http://kurdishdna.blogspot.com.tr/?m=1

Şimdi burada kürtlerin genleri var ve ℅15 i türk kökenli yanı orta asyadan gelip bunların atası biziz hatta 100 kişide p yani hun geni çıkmış.

Kürtlerin bile ℅15 i türk iken Türkiye de türk yok demek mallıktır.
Sanmiyorum. Kurt olsalardi amca cocuklarindan korkup baska yerlere gitmezlerdi.
ulan türklerin yaptığı fetihleri taktir edeceğinize, yok amca çocuğundan korkmuş yok kürt olsaymış. aklınızı kullanmayıdamı biz öğretelim amk. kürt adı tarihte yokken türkler papayı diz çöktürüp çine duvar ördürüyordu. anadoluya kafkaslardan akın yapıyorlardı. ne kullanıyonuz banada söyleyin.
Birşey yazmayacaktım çok fena gaza geldim şöyle ki bizim yıktığımız ülkeler sizin ömrünüzden fazla be misal.

Yüe-çi(proto-moğol) hanlığı hunlar döneminde.(mete)

Roma imparatorluğu avrupa hunları döneminde(Attila)

Alan devleti avrupa hunları (Balamir)

Makedonya, Sırbistan, Macaristan, bulgaristan, Romanya ve bomba geliyor hooooppppp bizans eveeeeeettttt.
Dünya üzerine düşen ilk kürt üzerinde hayat olan bir gezegene meteor çarpması sonucu koparak atmosferi geçen ve dünyaya düşen bir kayaç üzerinden dünyaya ulaşmıştır. Bir ay sonra geldiği gezegenden aşiretini dünyaya almış ve yerleşmiştir. Sonra gök kürt hanedanlığını kurmuş. Kürterbeycan, Kürtmenistan falan işte bildiğiniz şeyler...