bugün

keşke beşiktaş'la olan sözleşmesi hiç bitmeseymiş.
manisa maçı sonrası yalvara yalvara hakemden sarı kart almıştır.
şu anki futboluyla beni utandıran stoperimiz. hiç de fena oynamıyor.
21 kasım 2009 beşiktaş fenerbahçe maçının gizli kahramanı. kesinlikle maçın adamı. hala beşiktaş'ta oynuyor olsaydı böyle bir galibiyeti göremezdik.

kendisine şükranlarımı sunuyorum, canım benim.
havadan gelen bir topun ense ile nasıl kontrol edile*ceğini türk futbol severlere öğreten, beşiktaşlı eski *, galatasaraylı yeni * stoper. *

edit: neyine bozuldun gülüm. *
saçları da kötü.
çirkeflikten uzak olduğu kadar futboldaki savunma kurgusundan da uzaktır, mordor'da yaşar.
hayır, boyuna posuna bakan da hava toplarına hakim bir stoper filan der.
beşiktaş'ı serbest bırakmıştır.
beşiktaşın en büyük transferi yokluğudur.
yokluğunu hissettiler be gökhan.

(bkz: şimdi galatasaray düşünüyor)
gizli ajan. gittiği takıma sıçıyor adam.
sergen yalçın'ın o psikolojik olarak sakat dediği defans oyuncusu.
sene başında takımdan ayrılışı ile 25 kasım 2009 manchester united beşiktaş maçı'nda kartal'ımın aldığı zaferde en büyük pay sahibi olan topçu olmuştur. galibiyetteki payı rüştü ve ibrahim üzülmez'den bile büyüktür. iyi ki varsın, pardon iyi ki yoksun gökhan zan. yokluğun öyle bir sevinç ki, gönlümde avrupa'nın en az gol yiyen ekibi olmanın gururu. allah sene başında seni bizden, hem de bonservissiz, kaptıklarında (!) beckenbauer'i almışçasına sevinenlere peygamber sabrı versin. hem onlar daha senin her kritik maçta adamını kaçırmanı, her topu ileriye ayı gibi abanmanı ya da kılın dönse dahi en az iki ay oynamayışını doğru dürüst görmediler bile.
gökhan zan'ın savunmada varolduğu hiçbir maçta fenerbahçe'yi yenemedik ve bu maçların tamamında o zamanın sönük fenerbahçe forvetlerine karşı yaptığı hatalarla adamların kontratlarını uzattırdı. (kezman, anelka, güiza)

hiçbir avrupa maçını kazanamadık.

sonunda gökhan zan gitti. fenerbahçeyi yendik, deplasmanda manchester unitedı devirdik ve 13 maçta 6 gol yiyerek avrupa liglerinin en az gol yiyen takımı olduk.

şimdi galatasaray düşünsün, keita, elano, arda, baros, kewell gibi türk futbol tarihinin en iyi hücum hattını kurup da defansa gökhan zan'ı (hatta servet, sabri ve hakan baltayla birlikte) hangi akla hizmetle koyduğunu iyice düşünsün.
ya ne biliym forvet filan oynasa keşke. stoper olamadı, belki tayfun türkmen olur.
galatasaray'ın tarihinde beşiktaş'a en büyük kıyağıdır.
her izlediğimde bu adamı ve her matteo ferrari'yi izlediğimde haldun üstünel'in yanaklarından öpmek istiyorum.
3 aralık 2009 galatasaray panathinaikos maçında omzunu rakibe vererek yeniden sakatlanmış oyuncudur , takıma zararı paha biçilemez.
3 aralık 2009 galatasaray panathinaikos maçı'nda, 30. dakikada yine omzundan sakatlanıp yerini barış özbek'e bırakmıştır.
besiktas'tan ayrilirken "ulan belki galatasaray'da hirs yapip zirt pirt sakatlanmaz!" dedigim, ancak "eşeğe altın semer vursan da eşek yine eşektir" atasözünü dogrulayan adam.
camı kırılandır. yine içine etti ortalığın.
omuz gribi olmuş diye duydum... maçtan bu yüzden çıkmış.
Beşiktaşımızın kurtulduğu en büyük felaketlerden birisidir.
sakat...hep sakat...yine sakat olan eski beşiktaşlı yeni galatasaraylı futbolcu. namıdiğer cam adam.
beşiktaş ın türk futboluna en büyük kazığı. boyunun yarısı adama vurup kendisini sakatlayabilen tek futbolcu.