bugün

penaltı yaptırdığı için birçok cahilin bok atma yarışına gireceği futbolcu. aha buraya yazdım.
bu maç pek de iyi oynamadığı kabulümüzdür.bunu fırsat bilenlerin hemen sabri yi ön plana atması da komiktir.zira sabri nin saçma pasları yüzünden takım çoğu zaman atağa çıkarken top kaybı yaptı.galatasaray taraftarı kendi oynadığı maçlarda sabri ye küfür ederken burada adamı ilah ilan ediyorlar,bu da zaten gökhan gönül kıskançlığını gözler önüne seriyor.
fenerbahçe düşmanlarının milli takım bahanesiyle fikirlerini sıçtıkları başarılı oyuncu. adam daha yeni sakatlıktan çıktı arkadaş, nedir bu kin bu nefret ? bütün gs'li bjk'li ts'li oyuncular iyi oynadı da gökhan gönül mü sabote etti milli takımı ?

(bkz: akıl fikir)
kalecinin uzun pası ile belini döndüremeyen servet'in rakip forvetler ile karşı karşıya kalması sonucu yediğimiz ilk iki golde rakip ceza sahasından bizimkine ışınlanamadığı için eleştirilen futbolcu. asist yapması da kurtaramadı fenerbahçe düşmanı yavşaklardan. hele penaltı olmasa kesin aldıydık maçı.
bir milli maçını hatırlamıyorum ki takımda heh tamam ya sağ bekte gökhan var diyebileyim.
fb'de ne oynuyorsa milli takımda onun çeyreğini oynuyor.
maça konsantre olmuyor. vermiyor kendini. yarım yamalak oyunla da bu kadar oluyor.
sabri sarıoğlu'nun yedeği olmuştur. çok içime oturdu lan. bir fenerbahçeli olarak değil futbolsever olarak içime oturdu.
sakatlığından sonra biraz form düşüklüğü vardı ama milli takımda sabrinin yedeği olacak kadarda yoktu bence.avrupa da bir çok takımın izlettiği adam sabrinin yedeği oldu ilginç.
her fenerlinin kendisi hakkında "avrupada her takımda oynayabilir" dediği futbolcu.

gökhan, gönülden fenerliymiş. fenerden ayrılmayı hiç bi zaman düşünmüyormuş. yığınla teklif geldi ama yok bırakmam demiş. madrid'den boş mukavele yollamışlar istediğin rakamı yaz demişler. ama gökhan bu imzalar mı? kolunu kessen sarı lacivert akarmış. istese her takımda oynar ama istemiyor işte adam zorla mı yani?

ama istese oynar yani.........
milli maçlar döneminde genelikle sakatlık şokuyla karşılaştığımız futbolcu. büyük ihtimal şu milli takımda kendisinden adam gibi verim alamadığımız oyunculardan birisi.
bir galatasaraylı olarak en beğendiğim fenerbahçeli futbolculardan.
milli takım maçları yaklaştığına göre 2-3 güne sakatlandığı haberi medyada yankılanacak olan futbolcu.
Derdi gazetelere göre para olan oyuncuymuş.

Ben galatasaraylıyım. Bana deseler ki gel fenerbahçe' de, beşiktaş' ta oyna, gökhan gönül' ün aldığı 1.250.000 euro' nun 10' da 1 ini al. Gider oynarım. Türkiye' nin en büyük kulüplerinden birisi lan orası, orada oynamak senin torunlarına, oğullarına anlatacağın nice hikaye, nice macera demek. aynı şey beşiktaş içinde geçerli. Tabiki galatasaray' da oynamak benim için ayrı bir duygudur ama, diğerleride türkiyenin en büyük klüplerinden lan, senede 50.000 liraya sikimi götüme takar oynarım.
ağzımıza sıçan oyunucu.
para yer gibi çalım yemiş futbolcu.
180 dakikalık hayati süreci 2. dakikada bitirmiştir.
eski halini aratan futbolcu.
edit:bu entry eksileyen var ya.olm mal mısınız siz? görmüyomusunuz 37 dk da yaptıklarını çok mu beğendiniz gökhan'ı alın sizin olsun.
yediği çalım kötüdür, evet ama adam içeriye gönderene kadar kaç kişiden geçti bir bakın a.q.
çalımı yemiştir. sonra içeriye bir orta gelmiştir. diğer 3 defans oyuncusu da hiçbir şey yapmamıştır. 4 defans oyuncusu da berbattır. 2. net pozisyonunu buluyordu golden sonra hırvatlar. defans oyuncuları topu birbirine bırakıyor. kim uzaklaştıracak lan topu ben mi?
lafa gelince barcelonada sag bek olabilecegi soylenen ama yeteneksizin onde gidenidir.. yedigi calim evlere senliktir..
edit:bir hayvan ismi yazsaydik ne olurdu!
11 kasım 2011 türkiye hırvatistan maçında yaptığı hatayı eğer sabri yapsaydı bir çok kişi tarafindan çoktan itin götüne sokulmuştu, ama tabi hatayı yapan gökhan olunca ama defans uzaklaştırabilirdi yeaaa tarzinda yorumları görebiliyoruz.
11 kasım 2011 türkiye hırvatistan maçında öyle bir çalım yemiştir ki gökhan zan ve servet çetin'in yediği çalımlarla dalga geçenlere adeta ders vermiştir.
bugün çok kötüdür gerçekten...inşallah düzelir...
geçen sezon sakat sakat oynamanın verdiği yorgunlukla kendini yıpratan, ezen koşmaya hali kalmamış futbolcu.
11 kasım 2011 türkiye hırvatistan maçı'ndaki ikinci gol açılan ortaya yükseldiği adam tarafından atılmıştır.

not: birinci gol de, sağ tarafta yere düşmesi sonucu yediği bariz çalımla gelmişti.
Sayesinde sag kanat yol geçen hanina döndü. Defansif özellikleri kötü. Ne kademesi ve ne kafa hakimiyeti.