bugün

tamam olanlar taşağıyla, olmayanlar da götüyle güldü ama cristoph daum, daniel guiza için böyle demiş. yani buraya dünyanın şeyi yazılır da kafasının güzelliğine verdim ben daum'un.

o değil de ibrahimoviç'e, adriano'ya, raul'a, villa'ya, rooney'e, etoo'ya ve daha bir çoğuna ne oldu??? guiza'nın bire biri yok, bu adamların bire üçü, dördü var. ne yaptın sen hacı?

(bkz: gaz verirken amı götü dağıtmak)
(bkz: madrid istedi gitmedim)
(bkz: takoz recep en iyi rövaşotacıdır)
(bkz: daum en iyi komedyendir)
o zaman:
(bkz: götüm en iyi bilgi kaynağıdır)
daum un tekrar kokaine başladığının göstergesidir.
(bkz: neye göre kime göre) daum bu lafı sanırım türkiye süper ligini kastederek söylemiştir zira daum un bu sözleri söylediği an itibariyle ne kendisi alman liginde antrenörlük ne de guiza ispanyol liginde futbolculuk yapmamaktadırlar. sözlüğün anti fenerli taraftarlarının bir sözü bu kadar yaftalamaları da fenerbahçe kıskançlığından gelmektedir diye düşünüyorum.

edit:imla
fifada hatırı sayılır bir güce sahip olduğunu düşünürsek evet fifada öyledir.
(bkz: adam bana hala güiza anlatıyor yahu)
spikerin abukluğudur. sonra milletin ağzına sakız oluyoruz arkadaş...

(bkz: 40 yıllık fenerbahçeliyim böyle şaka görmedim)
resmi olarak "satmayalım, guiza gibisini bulamayız" demiştir, ki bu saatten sonra guiza kadar işe yaramaz bi adamı almak bile çok para olacağına göre doğru şekli çevrildiğinde, doğrudur...
akabinde bilumum küfür çeşitlerini sıralayabileceğimiz önerme.
(bkz: daum dünyanın en iyi peynir yiyen adamıdır)
hemen ardından "christoph gene bir kilo malı içmişsin tek başına" sözünün söylendiği cümleciktir.
olsa olsa bu önerme konusuna bir örnektir.
daum'un kesinlikle esrar çektigine delalet olan cümle.