bugün

Evet hafta içi ( pazartesi, salı, çarşamba) herhangi bir gün 2-3 günlüğüne yalova çınarcık ta graziano pelle ile tatil yapmaktır.

Ev var, evde bi babannem yaşıyor. Yemek konusunda sıkıntı yok o yüzden. Dışarda yenilen yemekler de benden.

Sadece gidiş dönüş deniz otobüsü bileti almak size kalıyor.

Hani cuzi bi miktarla çok guzel eğlenebiliriz.

Bence çok cazip.

Gelmek isteyen kızlar özelden yazabilir.

Not: istanbul içi lütfen.

Edit: Beni bilen bilir. Son derece beyfendi ve güvenilir biriyim. Bobrekleriniz guvende. Arkadaşça guzel bir tatil olacak.
Reddettiğim teklif.

Yol yok yemek yok ne yapim ben öyle tatili.
Napicam ben bu ergenle tatil yapıp? Sahile inerken güneş kremini sürüp, kumdan kale yapmak için kovasını kuregini aldı mı diye kontrol mu edicem?

Simitiyle kolluğuyla yüzerken sahilden " grazianooaaa! Çok ileri gitme gel şurda kıyıda yüüez!" Diye ihtarda mi buluncam?

Aksam lunaparkta çarpışan arabaya bindirip, gaza frene kendi ayagimi koyup direksiyonu çevirsin diye ona mi vericem.

Valla bana cazip gelmedi. Sizi bilemem tabi.
Kızlar çekinmenize gerek yok dostça bir tatil olacak. altı üstü sevişiriz o kadar.

Bir aktivite.
Söz konusu olamayacak aktivite. Çünkü ingiltere premier ligi sürüyor ve southampton yönetimi, teknik heyeti en iyi gol ayağını tatile göndermeyecektir.
allah başka dert vermesin.
Gayet güzel bir tekliftir.

Çeşmeye bodruma gidip sıradan, herkes gibi olmaktansa yalova'ya gidilip graziano gibi bir beyfendiyle tatil yapmak daha farklı ve eğlenceli olabilir.

bence bu teklif kaçmamalı amerikalı kızlar.
Beyler sakin ben ikinizle de tatile gelirim tamam.

Bir teklif.

Hadi didişmeyin yeter.