bugün

konserlerde çeşitli mekanlardaki uzun gözlemlerim sonucunda yaptığım tespittir. özellikle 17 - 18 yaşlarında ben gothic oldum havasına bürünen gençlik, daha iki hafta önce keremcem konserlerinde "keremmm keremmm!" diye bağıran gençlik... bu tipler sadece gothic makyaj takılıp ilgi çekmek isterler ki onların sevgiye, ilgiye, şefkate ihtiyaçları vardır zira yapılan tüm saçmalıklarda bunun içindir. burdan kendilerine cem karaca dan "lambaya püf de" şarkısını armağan ediyorum.*
(bkz: gothic ve metalci kızlar arasındaki farklar 101)
gothic olayım diye nerde siyah bişey görseler bi taraflarına takan güruhtur.
nası yaşıyosunuz ya siz?bu siyahım gotiğim hepinizi si.kerim havaları ne?kendinize gelin arada kalmış kişiliğinizi diğer insanlar görmek zorunda değil. mesela ben etrafımda siyah noktacıklar görmek istemiyorum.. evet anlamıyosunuz hiç biriniz led zeppelin, iron butterfly, rolling stones dinlemedi yanlış mıyım? akşam 8 de gittiğiniz evinizde, ergen tripleriyle kapandığınız gereksiz posterlerle dolu odanızda burak kut dinlediğinizi biliyorum.
(bkz: punkçı kızların punktan anlamamaları)
(bkz: hiphopçı kızların makarna yapamaması)
(bkz: popçu kızların ekonomiden anlamaması)

(bkz: genellemecilerin bu işten bıkmaması)
işte fark budur abi.

*ne dinlediğini bilmeyen tarz olsun diye böyle takılan gothic kız
*dinlediği müziği hisseden abartıya kaçmadan tarzını da yaşayan kız modeli. (bkz: metalci)
yanlış bir genellemedir. metalden anlamayan gotik hatunlar değil özenti gotik hatunlardır. ikisinin arasında ihlsözlük ile ekşisözlük arasındaki fark kadar fark vardır.

(bkz: fark kadar fark olmak)