bugün

her türlü ortam, cemaat ve toplulukta görülebilen bir insan modeli olarak dikkat çekerek beslenir. birey belki de çocukluğunun etkisinden kurtulamamış ve aynı davranış stilini devam ettirmektedir. çoğu zaman komik duruma düşer, ama onu farkedemeyecek kadar da kendisinden bihaberdir.
"ah şekerim geçen gün paris'teydim, orada biraz alışveriş yaptım, oturup bir fransız cafesinde kahve içtim, ay kendimi alışverişe o kadar kaptırmışım ki, zaman nasıl geçmiş anlayamadım. işte biliyorsun geçen gün de bizim konken arkadaşı var ya, sibel, hah işte o balayına madagaskar'a gitmiş, ay inanabiliyor musun, o ıssız adaya gitmiş. valla şekerim ben balayında venedik'i tek geçerim. bu arada sana bahsetmiş miydim, bu kürkü kocam tam 5000 $'ye aldı, bu da bir şey mi? söz verdi bana kırmızı 2007 model bir ferrari alacak" diyen insan.
aptal,sıkıcı tipler.
göstersin kardeşim belkide sağlamdır, damarlıdır.
bursa cekirge'de sonradan gorme olarak adlandirabilecegimiz turden siklikla gorebileceginiz insan modelidir. zira temmuz sicaginda bile kurkle gezme becerisini gosteren kokonalar bu turdendir.
kendini kanıtlaması gerekir. cok ezilmiştir. ne yapsın garip parası var pulu var tarzı var bunları göstericek ki onun gibiler arasında şekli olsun.