bugün

Google ın yeni projesidir. Düşünce okuyabilen arama motoru amaclanmaktadır. (bkz: allah sonumuzu hayir etsin)
bilgisayarıma sahip çıkmam gerektiğinin göstergesidir.

(bkz: aradığınız - taş gibi yavru - terimlerini içeren herhangi bir belge bulunamadı)

ve niceleri, aohoaha.
bizim amca oğlu ne yapıyor acaba?

bizim amca oğlu ne yapıyor acaba? için yaklaşık 13.700 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,30 saniye)

vay anasını satayım harbiden okuyormuş lan.

vay anasını satayım harbiden okuyormuş lan için 4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar. (0,64 saniye)

gavurlar yapıyor be abi baksana.

gavurlar yapıyor be abi baksana için yaklaşık 2.150 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,41 saniye)

diye gider bu.
zihin gücü ile farklı emellere ulaşmaya çalışanlar olacaktır.

nirolis'e aşık kızlar.(hadi inşallah)

Aradığınız terimleri içeren hiçbir web sayfası bulunamadı.

Aradığınız - nirolis'e aşık kızlar - terimlerini içeren herhangi bir belge bulunamadı.

acayipte konsantre olmuştum ya.

(bkz: sanal hayat beni neden üzüyorsun)
eğer gerçekleşirse muhteşem olabilir. çalışırken masa başından ayrılamadığı için kilo alanların da işine yarayabilir en diyetisyeninden. nasıl mı? anlatayım. şimdi masasında çalışmakta olan hanım ablamız dışarıdan bakıldığında gayet sakin görünmektedir. ama akşama dek kafası haklı ya da haksız yere vatandaş tarafından ütülendiği için eski stres altındayken kesilen iştahına inat kazınır midesi. işte burada devreye girer gugıl mucizesi: "necla aç değilsin balım, az önceki öküz seni sinir ettiği için miden kazındı. hadi bi kalk dolaş gel açılırsın" şimdi bu neclanın psikolojisini düşünün, günün allahın insanı unuttuğu en insafsız anında seni düşünen bir ileti. bence güzel bir motive olur.
ama bu iyi niyetliydi yine. çünkü ben iyi niyetliyim ki. bir de götten bacaklı, şeytana pabucunu ters giydirenler var. ya onların düşüncesini okursa nice olur? oğlum şaban art niyetini s*keyim senin. ne belasın sen be. yine kuyu kazıyorsun pzvenk. az önce onu okudum inan o senden bir adım önde salaksın olm sen, manyak uğraşma lan olm ananı skecek demedi deme vazgeç hişş kime diyorum ben.... bunu mu demek istediniz: lan bi bok yiyemesem de düşüncesi rahatlatıyor.