bugün

mühendislik fakültesinde özel sapıklık bölümü varda bizim haberimiz mi yok? denilen durumdur. daha önce ata tecavüz, sonra yok mühendislik fakültesinde mini etek giyen kız hakkında ki fanteziler..

şimdi de kızılay meydanında bayanların etek altı görüntülerini gizli kamera ile çeken bir mühendis yakalandı. biran, ne ayaksınız birader diyesi geliyor insanın.

http://www.milliyet.com.t...06/08/22/son/sontur53.asp

ayrıca konuyla ilgili diğer bkz'lar

(bkz: kiraladığı ata tecavüz eden mühendis)
(bkz: mühendislik binasında mini etekle gezen kız)
neden bir doktor,bir avukat,bir mimar değil de bir mühendis oluyor böyle durumların kahramanı sorusunun kafamda yankılanmasına neden olan olaydır.eskiden saygı duyulurdu bu memlektte mühendislere,"möendiz bey" denirdi.şimdi nice olacak halimiz sevgili uuserlar?mühendis maaşları kısılacak mı,mühendise kız verilecek mi artık?yeter artık bir "çürük elma" operasyonu yapsınlar da masum mühendislerin önü açılsın.
(bkz: ALLAHIM iYiKi iLK SENE KAZANAMADIM)
(bkz: istese bottom mühendisi bile olurdu)
ulkemizdeki ahlaki cokuntunun geldigi noktayi gosteren bir ornek olmustur.
- efendimmm gelelim sadede oğlumuz sapıkcan, kızınız masume'yi görmüş beğenmişşşş, allah'ın emri ......
+ tabii efendim oğlunuz efendi birisine benziyor zaten, ne iş yapıyor demiştiniz?
- mühendis efendim.
+ anaaa.. atlar, etek altı çekimler falan, ismi de tuhaf zaten. sapıktır o yaw!!
- yok efendim o ismi dedesi koydu, bizim hanımın babası. o biraz sapıktı sizlerden ırak.
+ sea lan size kız mız yok..
- efendimmm gelelim sadede oğlumuz sapıkcan, kızınız masume'yi görmüş beğenmişşşş, allah'ın emri ......
+ tabii efendim oğlunuzun kızımızı net bir şekilde gördüğü internet kayıtlarında da görülüyor
- ee tabii ki efendim bu devirde kız almak kolay mı, öyle net bir şekilde görmeden olmaz. sonra ne çıkacağını kim bilir
+ tabii tabii siz de haklısınız ama en azından bir haber verseydiniz de bizim kız o gün tanga, g string bişi giyseymiş.
- ee tabii tanga olsun, g string olsun bunlar güzel şeyler. oğlumuz babaanne donuyla da beğenmiş kızınızı.
+ o zaman bize haltetmek düşer. hayırlı olsun..
(bkz: burası biraz ekşi kokuyo)
-sen ne iş yapıyorsun bakim
+mühendisim yavrumm
*olm sakin ol o annesi
+pardon baba gözüm dönmüş
Sapıklığın dini,milleti,ırkı ya da mesleği yokturu kanıtlayan olaydır.Bir mühendis de sapık olabilir.
eger inşaat muhendısıyse sorun admaın faklı amacı var temel dogru atılmıs mı ona bakıyor kesinlikle yalnıs anlasılmamalı...
bunun bide at ziken versiyonu da vardır.
jeoloji mühendisi olması muhtemel şahsiyet.adam ne yapsın memlekette iş alanları daraldıkça aldığı eğitimi en verimli şekilde kullanmaya çalışıyo en tabii olarak.
serbest bırakılması daha trajik değil mi?