bugün

bir hasta türü, evlerden ırak.

karısı üzülüyormuş... "niye üzülüyor oğlum" dedim, tatmin olamıyormuş. geciktirici krem yazdım gönderdim.

böyle durumlarda erkek hastalarıma şunları tavsiye ediyorum;

1. yakınınızda doblosu olan kim varsa taşlayın. zira doblolar haftasonları beykoz ormanında birilerinin karılarının sikilme meskenine dönüşür.

2. avcılar ile beylikdüzü ve küçükçekmece'de ikamet ediyorsanız anında taşının. orada oturan tanıdıklarla ilişkiyi kesin.

3. kafaya takmayın, rahat olun. aldatılma korkusu sizi paranoyak bir psikopata çevirecektir. bununla barışık olmayı öğrenin. (zaten muhtemelen siz de bir başkasının karısını sikiyorsunuzdur)

4. performans arttırıcı takviyeler kullanmayın. boşuna kalbinizi ve karaciğerinizi yormayın. bunların yerine karınızı sık sık hamile bırakın.

5. pelvis kaslarınızı geliştirmeyin. gerek yok. onun yerine yoga yapın. yoga, eşinizi birisiyle yakaladığınızda size sakin olmanız konusunda yardımcı olacaktır. böylece katil olmaz, hapislerde sürünmezsiniz.

6. travestilere sakın meyletmeyin. bunun sonu yok. onun yerine cüceleri deneyin. daha zevkli.

7. eşinizden genç bir baldızınız varsa üstteki 6 maddeyi yok sayın. baştan söylesenize amına koduklarım!

naçizane.