bugün

gezi parkı eylemleri sırasında ölen insanların haberlerini görünce kendimi biraz sıkarak gözümün yaşarmasını sağlamaya çalıştım ama olmadı. içimden zerre üzülmek gelmedi hatta haberleri izledikten sonra odaya geçil hüseyin kağıt'tan deli deli şarkısını dinledim. zerre üzülmedim ya la.
arkadaşa vicdan takviyesi yapalım. *

o zaman oturcan insanlığını sorgulucan ARKADAŞIM.. işte bunlar hep tavsiye.
Siz, Türk gencine değil. Suriyelilere, mısırlılara, amerikan askerlerine ağlayın zaten dedirten boktan bir durumdur.
yazar burada insan olmadığını anlatmak istemiş.
vicdanı olmayan insanların uydurması. amaç polemik sadece.
Maalesef biz senin bu zihniyetle yaşamana üzülüyoruz ama.
Açlıktan ölenler için üzülüyormusun? Filistin'de ölenler için üzülüyormusun? Antibiyotik yokluğundan ölen milyonlarca afrikalı için üzülüyormusun? Zorla genelevlerde çalıştırıp hastalık kaparak öldürülen insanlar için üzülüyormusun? Aile içi şiddet görüp eşi tarafından öldürülen kadınlar için üzülüyormusun? Yeterli haklar ve güvenlikten yoksun çalışıp iş kazalarında ölenler için üzülüyormusun? Trafik kazalarında ölenler için üzülüyormusun? Ben sana söyleyim üzülmüyorsun. Bunlar için üzülmüyorsunda aklına gezi parkı mı geliyor? Diye sordum kendi kendime.
ben ise senin baba anne ne üzülüyorum böyle bi çocuk olacağını bilseler seni yapmazlardı.