bugün

hayatta en korkulanlardan biridir.

böyle bir konumda hayatta en geri zekalı sensindir.

ama seni seviyorum geri zekalı güzel!
temiz iştir. pasta börek çörek yapmayı biliyorsa böyle yüzüne bakılacak birisiyse ev işlerini yerine getiriyorsa bir erkek daha ne ister? çizgili pijamamla mangalı harlarken bana çay dolduran cahil bir kadın istiyorum sözlük e benim de pek zeki olduğum söylenemez o yüzden sıkıntı yok...

ek: evet gerizekalıyım ama mutluyum. amin.
alternatif maaliyetinin belirlenemediği evlilik.
belki de mutlu hayatın sırrı.
en baştan geri zekalı olduğu bilinirse problem olmayandır.
sonradan ortaya çıkarsa geçen süre içerisinde büyük yanılgılara neden olabilir.
(bkz: şeytanın kulağına kurşun)
sevgisinde samimi ise, sıkıcı olsa da olabilecek evliliktir.
erkeklerin ego ezikliği yaşamamak adına başvuracağı hede.
ömrünün geri kalanını çöpe atmak gibi bir şey.
gün gelir açtığın başlık gerçek olur.

bir loser'ın evlenmesi de denebilir. tecrüben yetmez, bilemezsin. aşkı tüketmiş, bir şey hissetmeyen, evlenmeye bile heyecanlanmayan bir öküzle evlenmeye karar verirsin. hayatım mı kararacak, çok mu mutlu olacağım. bilemiyorum.

hiç böyle bir konumda hayat düşlemiyordum.

seni tüketmişler, son kullanma tarihin geçmiş, bir loser olduğum için son çare geldin bana. siktin belamı. ben de aşkın kör gözüne inandım. aslında ben geri zekalıyım.

bir şarap bir sigara. balkonun ucunda. hayatın anlamsızlığında. yalnızlık paylaşılmaz.

soru şu: evlenmek mi yoksa içki ve 31 mi
bir çok açıklaması olabilecek durumdur

1. ihtimal-belki bizim gerizekalı dediğimiz bay veya bayanın partneri ona çok aşıktır farketmiyordur bile gözü görmüyordur.( ufak ihtimal)
2.ihtimal- belki bizim gerizekalı, çok güzeldir çok çekicidir partneri de zekaya önem veriyodur .güzel olsun yeterdir.
3.ihtimal- zeki birini sıkıcı buluyo olabilir . ona hesap vermek istemez yanında ezilmez . oysa ki seçimini bir gerizekalıdan kullanırsa partneri ona belli bir hürmet gösterir.
4.ihtimal-evde kalmıştır . umudu yoktur ilk talibin üstüne saldırmıştır.
5.ihtimal- ikisi de de gerizekalıdır kendilerini öyle de görmüyorlardır.