bugün

yılmaz Vural'ın gelmesiyle kesinleşecek hadisedir.
chelsea mourinhoyu gönderecekti ama yılmaz vural reddetti herhalde mavi beyazlıları ki gençler ile anlaşmış.
Kasımpaşa karşısında 2-0 yenik durumdalar. Böyle biterse gerçekleşecek olandır. Evet.
ilhan cavcav sezonunda gerçekleşen durumdur.
Babadan oğula başkanlık bu kadar olur. Güle güle hiç üzülmedim. Evet.
Ankaragücü çıktı osmanlı ve gençlerbirliği düştü hayırlısı olsun. Osmanlı'nın düştüğüne sevindim. Not; konya puan kazanırsa osmanlı düşücek. Ama osmanlının da kolay maçı yok bu hafta beşiktaş haftaya akhisar yani osmanlı da düştü diyebiliriz.
Hayvan herifler ya, nerde maç izlicez lan şimdi biz?
Galatasaray’ ı yenerek küme düşmesidir. Biz size ne ettik gençler ?
ilhan cavcav sezonunda olmaması gerekirdi. üzmüştür, geçen hafta sırf destek olmak için gelen ankaragücü taraftarına çemkiren ümit özat denen karaktersiz de kına yaksın.
ilhan cavcav'sız yetim kaldı gençlerbirliği..

dört büyükler dışında süperlig'deki bursa dahil tüm anadolu takımları en fazla 2005'ten, 2010 gibi tarihlerden bu yana aralıksız oynarken; gaziantepspor ile gençlerbirliği 1990'lardan beri aralıksız oynayan iki takımdı.

ikisi de arka arkaya düştüler süperlig'den.
geri dönecekler elbet.

ankara'nın üst ile orta tabakasının takımı gençlerbirliği varken alt tabakanın varoş takımı ankaragücü de kimmiş.
geri döneceksin gençlerbirliği.
Aslında Cavcav’ın da yaşlanmasının etkisi ile 5-6 senedir inanılmaz kötü yönetiliyordu zaten, ölür ölmez düşmesi garip bir durum oldu tabi...
güncel Önemli Başlıklar