bugün

nasıl bir aile yapısıdır, nasıl zihniyettir, nasıl beyin nasıl bilgidir, saçma sapan vaadlere kanmışlar, olmadık kağıtları imzalamışlar, oralarını buralarını açıp, ünlü olmak için kendilerini rezil etmişler. yok hapsolmuşlarda yok tehdit edilmişlerde. yemeyin bu milleti, madem aranıyorsunuz, açık açık söyleyin bari. sen okuma etme, oyuncu olucam diye kendi reklamını yapmak için çabala. hoş reklamları yapıldı, reklamın iyisi kötüsü olmaz anlayışındaki bu kadınlar, kendilerince ünlü oldular. herkes okusun, çabalasın oyuncu olacağım diye, sen iki makyaj yap, mini etek giy, birde çatalını göster tamamdır. yok böyle birşey, bugün gelirsin yarın gidersin. hele de 18 yaşından küçük bit kızın oraya gitmesi ayrı bir rezillik. kız dediysem çocuk dediysem yanlış anlamayın, elinde yüzünde bir batman boya, saçları bebe boku sarısı olan bir kaşardan bahsediyorum. zaten anneside evde çok mutlu olduklarını açıklamış hiçbir şikayeti olmadığını söylemiş, kızının o evde çektirdiği havuzdaki çıplak fotolarından da gayet memnunmuş, zaten kızı 15 yaşından beri bu işi yapıyormuş. bunlar danışıklı döğüş efendim. kimse kimseyi kandırmadı, alıkoymadı.
tuzak mı? hıhı, evet. toprağı eşmişler, üstüne gergin poşet koymuşlar, masum kızlarımız basmış düşmüş, uf olmuşlar.
(bkz: yollu bunlar yollu)
(bkz: aranıyolar)
ünlü olup zengin koca bulma sevdasına kapılmış oynak kızların abazan kalpazanlar tarafından tongaya düşürülmesidir.
cem karaca ne diyor bindik bir alamete gedeyoz kıyamete şarkısında? siz buna müstehaksınız len.
tuzağa bile bile giden insanlardır. bbg evinden çıktıktan sonra ünlü olacağını sanıp, kısa yoldan hayatlarını kazanmayı deneyen bir kaç beyinsiz kızın ve onların sorumsuz ailelerindedir bütün suç.
kadın kandırılmak için yaratılmıştır fikrini destekleyen bir kepazeliktir. insanların kafası koparılıp çöpe atılırken anne babalar nasıl bu kadar rahat oluyorlar anlamak mümkün değildir.
- kızım nereye?
- biri bizi götürecek.
- tamam ben pc'den takip ederim.
memlekette ne çok aklı kıt olduğunun göstergesi. kimse kusura bakmasın; ama bünyeyi zerre üzmemiştir. hatta müstahaktır bu tiplere. sen araştırma etme, sonra kandırıldık diye ağlan orda burda. be insan, hiç mi kafan basmadı o resimleri verirken? hiç mi kafan basmadı el ilanıyla tanıtım yapılırken? hiç mi kafan basmadı adam gibi iletişim sağlayabilecek tek muhattap bulamazken?

bugün müge anlı ayar manyağı yapmıştır bunların aralarından 5 kızı. hepsini geçtim de 15 yaşında bebe vardı be aralarında. -ha senin, benim bildiğim 15liklerden değildi tabi orası çok ayrı.- anasının savunması da "sonradan hesap sormasın bana diye gönderdim." oldu. "ya o kıza orda bir şey olsaydı? tecavüze uğrasaydı, tacize maruz kalsaydı? o zaman hesap sormaz mıydı kızın sana? o fotoğrafları görenlerin beyin tecavüzüne uğradılar belki de zaten; ama "ben genç aklıyla beceremedim ama sen nasıl müsade ettin buna?" demez miydi? asıl o zaman vicdan azabı duymaz mıydın?" şeklinde derin meraklara sokmuştur şahsımı.

allah'ım sen sabır ver!!!
mahsur kadınlar türkiye'de;
7 tanesi ekmek peşinde işe giderken "standartlara uymayan" bir serviste, seller içinde; bir diğer grupta televizyona çıkma umuduyla, şöhret olma hayâlleriyle, çakma bbg evinde.
memleketimiz kadınlar için kapkalın duvarlı bir hapishane. artık taassupta sökmüyor yoksulluk karşısında: bir çok evin kadınları da fabrikaların dışa kapalı bölümlerinde veya konfeksiyon atelyelerinde. ancak çocuklara bakmak, ev işleri falan hâlâ onların omuzlarında.
evlerin erkeklerinin aldığı gazetelerde, iştahlarını açan fotoğraflarda boy göstermek uğruna -belki kızları yaşında- bir kesim de kolay yoldan zengin olma peşinde. sürüp sürüştürüp, şuh pozlarla, fotoğraf stüdyolarında, manken ajanslarında.
memleket kapkalın duvarlı bir hapishane. erkekler kahvede erkekçe muhabbette, kadınlar konfeksiyon atelyelerinde-yorgun argın mutfakta-yatakta iştahı kabaran erkeklerini tatmin etmede, kızları ya türbanlar içinde koca beklemede, ya da fotoğraf stüdyolarında, bbg evlerinde.
demişler bu kızlara sizi eve kapatalım siz ünlü olun biz para kazanalım. sonra bunları eve kapatmışlar görüntülerini de para karşılığı yayınlamışlar. ama kızlar ünlü olamıyormuş bir türlü. sonra demişlerki siz çıkın bizi mahkemeye verin, nasılsa altından bi şey çıkmaz, hem siz ünlü olursunuz hem bize reklam olur demişler. sonra da bu kızlar çıkmışlar tv'lere vermişler mahkemelere ama tam olarak neden şikayet edeceklerini iyi belleyememişler. kalmışlar öyle mal gibi. bizevdeyiz sitesi ünlü olmuş ama nedense bu kızların seksi pozları hala duruyormuş o sitede. biz yine de afiyetle yemişiz bunu. şirket reklam yaptı kazandı, kızlar ünlü oldu kazandı, müge anlı raiting yaptı kazandı, gençler osbir çekti kazandı. bi kaç tane böyle olay çıksa kriz miriz kalmaz herkes kazanır.