bugün

e-mail adresine gelen salak saçma maillerin yoğunluğunu anlama yöntemidir. 3 aydır deniyorum an itibari ile 2102 gibi ilginç bir rakama ulaştı.gelen maillerin çoğunun içeriği ve geldiği yerler şöyledir:
içeriğinden faydalanmak amacıyla üye olduğum siteler, mail adresinin bulunduğu saçma sapan kişilerin bu maili bilmem kaç kişiye göndermezsen kafana meteor düşecek götüne otobüs girecek içerikli mailleri, facebook denilen dallamamsı site, facebook denen dallamamsı sitenin türevi ve fakat üye olmadığım halde mail gönderen siteler, takip ettiğim haber siteleri, alışveriş yaptığım sitelerin salak kampanyaları derken mail adresimde izdiham var.
msn i açınca gördüğüm rakamın sürekli artmasının yanında tepedeki mektup sembolunun yanında bulunan parantez içindeki rakamın 4 haneli boyutunu merak ediyorum ne zaman 5 haneli yapıcam. 4 ayda 2102 maile ulaştım okumuyorum sadece bekletiyorum. belki zamanla turşu olur. allah sonumu hayretsin. amin!
aycekirdeginin kabugunu ayiklayip agizda biriktirmek gibidir. yanliz binlerce maili tek oturumda okumak,biriken cekirdekleri bir anda yemek kadar zevk vermese gerek.
abartıldığı zaman 6576 sayısına ulaşılabilir.
kendimden biliyorum.