bugün

bir bayram gecesi olmasına rağmen sarhoş olup rahatsız edecek arkadaştır.
ona arkadaş değil başka şey denir.
üniversiteden arkadaşım nereden bulduysa açık bir bar bulup içmiş, karısının kendisini aldatdığını söylüyor işin kötüsü o zaten karısını aldatıyordu, beni arabayla gel al sizde kalacağım diyor, şuan yoldayım bayram günü olmaması gereken bir durum.
adama gecenin bir yarısı bunları yazdırır. (#17284916)
herkese ders vermeye çalışıyorum böyle bir şey olursa sakın telefonu açmayın diye ama ben açıyorum. numarayı kaydetmemişim.

şimdi hazırlanıyorum çıkacağım, kahretsin...
Bize denk geldi babam yanımda olmasa.
O borazan sesine iltifatden eşarplıydı falan neyse önemli değil öptüm canım diyecektim size geleyim trafik çekmeden orada yiyişelim
Borazan sesini yutarım balım diyecektim ama gittik.
Efendim ablanı yerim gelsene buraya gibi.
Çok çekici geldi arabalar yan yana durması rağmen net duyamadım sesini ama neyse ceza kesmişlerdir herhalde.
Birde garip bir müzik açmışlar ne olduğu belli değil ramazan sonrası niye içiyorsun kızs.
Önde oturuyorum uykulu olduğum kafa güzel tabi uyusam sabaha kadar uyurdum sonra bir serinledi g* dondu vallahi titreyerek gittim.
bu bendim işte. 2014'te arkadaşımı aramıştım. 6 bira ve bir şişe şarap ile kapadığımız gecenin ilerleyen saatlerinde arkadaşı arayıp buluşmaya çağırmıştım. sonra da wp'den ısrar edip ikna ettim. buluşunca da gelmemekte direttiği için başta bir güzel küfür etmiştim. duvara yumruk atmamla sonuçlanan gecenin sonunda adam kimi şey yapıyorsan yap ben gidiyorum dedikten sonra bende eve dönüp bir de gece 5'te arayan sarhoş arkadaş başlığına sebebiyet verecek bir olay daha gerçekleştirip uyumuştum. bu sefer bir kızı arayıp sohbet etmiştim sızana kadar.