bugün

güzel muhabbet dönen sözlük.
Gelecekte tutacak sözlük.
derdini sikeyim butonu olan sözlük.
açmayın dedeler.
inci sözlüğe orantısız zeka kullanan sözlük.
açtım bi hesap, tutarsa belki geçebileceğim sözlük.
inci sözlüğü sağlam siken sözlük serkan 10 gün önceden biliyorduk saiklemedik yazmış sözlük açılalı 5 gün oldu daha ahaha.
bugün inci sözlük gibi bir oluşuma yasak getirilmezken, devletin karartma politikasına 2 saat maruz kalmış sözlük. akıllara '' meyve veren ağaç taşlanır mı? '' sorusunu getiriyor.
6 nisan 2015 tarihinde facebook, twitter ve youtube ile birlikte erişimi engellenmiş sözlük. şu anda açılmış durumda olan sözlüktür.
Fakirlikten server alamadilar bi tane bundan dolayisiyla kapali.
(bkz: gececi tayfa)
beyaz şov'dan duyarak girip incelediğim sözlük. eski bir inci yazarı olarak bir çok tanıdık yazar gördüm. inci'nin kalitesinin düşmesinin sebebi ortada. bütün kaliteli yazarlar gece sözlükte toplanmışlar. beyazıt öztürk'ün soruları yanıtlamak için söz verdiği sözlük. başarılı
Beyaz şov'u izlerken gördüm önce inci sözlük sandım ama değilmiş bunlarmış üyeliğimi aldım bekliyorum. ilk izlenimim sıcak samimi bir ortamı var sanki daha önceden hepsi birbirini tanıyormuş gibi. şey gibi universiteden mezun olursunuz çoluk çoçuğa karışırsınız sonra eski takımı toplarsınız samimiyeti kaybetmezsiniz onun gibi bir hava verdi ama çabuk sıkıldım 1 saat duramadım biraz daha zamanlara ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum aklıma gelmişken yazıyım dedim ve daha öncedende bayağı bir yazılmış.
1 haftadır kapalı olduğu için sıkıntıdan kendimi sikme noktasına gelsem de bugün yeni server'a geçtiler ve şuan açık. ayrıca server uçuyor adeta beklediğimize deydi.
şu aptal sözlüğe üyelerden biri acil yazsın çatlayacağım.
hayatınızda görüp görebileceğiniz en boktan sözlük.
her gün birbiriyle laf dalaşına giren 15 16 yaşındaki ergenlerin sol frame i siktiğini görüyorsunuz. Kemik bir kadroyla kurulmuş ( kim oldukları muamma ) bu kadro inci sözlüğün geçmiş yazarlarını " bakın efsaneler burda " diyerek kandırmış ve zamanında sözlüğün iyi çıkış yapmasını sağlamış fakat gelenler herşeyin traş olduğunu anlayınca kaçıp gitmiş şuan efsaneler arasında kral4fero isimli beyinsiz bir adamı gösteriyorlar. Herkes reyiz belirlediği Yazarın etrafına toplanmış birbirlerini sikme derdinde. Yönetim dağılmış admin çok ayrı havalarda esiyor. Resmen çocuk parkı amk. Adam akıllı bir başlık görmeniz mümkün Değil format desen Allah'a emanet.
inciye atıp tutup birde incide reklam yapmaları sözlüğümüze davetlisiniz mesajı atmalarıda ayrı komik. tüm bu davetlerden iki gün sonra incidekiler çoluk çocuk ya diye başlıklar açılıyor çok açık söylüyorum yüzlerce klon sözlük gördüm bu kadar aptalı bir arada toplayanını görmedim.
içinde bulunduğumuz sanal dünyada tek bir sözlük kalsa dahi üye olmayın. yeltenmeyin pişman olursunuz.

Bir dost.
Her an her şey olabilen, eğlenceli, malların sıkça bok attığı güzel sözlük.
Sol flamesi yağ gibi akan güzel sözlük.
inciten Sözlük olarak taşındığımız sözlüktür. Sağlam sözlük. Eğlenceli bi ortam. Zaman geçirilebilecek kaliteli bi yer.
hic bilmedigim bir sozluktur. ama arkadaslar iyi diyor ise, egleniyor ise, daha ne olsun dedigim sozluktur. bakin keyfinize.
yazarı olduğum sözlüktür. gülüp eğlenmekteyiz.
Keyifli sözlüktür kendileri.
Çok güzel düşünmüşsünüz ama üç tık fazlasını kaldıracak alt yapı yok. Bence daha fazla başlık açmayın, merak eder de bakarız. Sözlük çökmesin.
Merak edip baktığımda upupup entrylerinin kaynadığını gördüğüm, boş sözlük. Kralı gelsin sözlüklerine bi Uludağ yapmaz.
Çok boktan.