bugün

Bazı orospuların ekmek parası uğruna yaptığı etkinlik.
eğer bu antalya'da yapılacaksa, yanınıza her türlü kesici delici aleti almanızı şiddetle tavsiye ederim.
(bkz: bilmem anlatabildim mi)
gez de gör erkek de olsan bayanda. sokaklar artık iyi değil.
gece geç saatler, yaz gunlerıydı ,iki arkadaş dolaşırdık
tum mahalleyı ,kafalar kıyak ,yuvarlamışız ,ikişer tekel bırası
yaşımız onaltı, ağzımızda kırık bır türkü.
gelmişiz takıldığımız kızın kapı onune,kapı mavı boyalı,demırden
hanı horozlarda ötmeye başlamıştır.almışız elımıze ıkı taş tum gucumuzle
kapıya çaattttttt.
duymuşuz kayınbaba ıhtımalı olan adamdan okkalı bır küfür.
wınlamışız, sokak lambasının ışıtamadığı kuytuya.
dilımızde dökülmüştür usuldan sesızce.
bende senın
kız başına yapmanın çok zor olduğu aktivite.
bir grup serseri tarafından önünüz kesildiğinde b.k'a dönen bir olay.gece vakti tenhalarda dolaşmak ayrı bir yürek ister.
kiz-erkek ayrimciliginin en belirgin yasandiginin belirteci olan durum.

bir kiz gece vakti yolda yuruyemez. iti var, kopugu var, sarkani var, serserisi var, var oglu var. eger gece sokaktaysa da, o yolun yolcusudur. e iyi hos da kardesim, o sokaklari o hale getiren senin gibi dusunen sutu bozuklar.

ben burda gecenin 12sinde, 2sinde, 5inde; ofisimde isim bittigin de cikip eve yurudum mu? yurudum. yolda yururken evsizlerle karsilastim mi? karsilastim. bir kisi sarkti mi? hayir. bir kisi kotu gozle bakip, pesime takildi mi? hayir. aradaki fark oranin turkiye, buranin amerika olmasi mi? hayir. neden? cunku;
1- turkiye'de tatil kasabasi gibi yerlerde cok kolaylikla bir bayan gece sokakta dolanir.
2- burada, ana sehirde yasadigimda 9dan sonra okuldan cikmam gerekiyorsa, okul polisini aramak zorundaydim. hapcilardan, zencilerden, evsizlerden korunabilmek icin.

aradaki fark kisilerin olaya bakis acisi, dusuncesi, tepkisi, anlayisi. gece vakti dolanan bir kiz gorup umursamama, ona kotu gozle bakmama ogrenildigi an o sokaklar guvenli olur. ama nerdeee?

not 1= bu entry, bu basliga yazdigim ilk entrye ek olarak degerlendirilmelidir.

not 2= erkek her yerde guc timsali(!). o yuzden erkekler her yerde yurur, onlar icin asla kotu dusunulmez.
Şu an yapmak istediğim şey
Müzik ve rüzgar eşliğinde..
Kapkaççı, sapık ve seri katiller için zemin hazırlamaktır. Dikkat ediniz.
gece geç saatte sokaklarda dolaşılır da. yalnız değilseniz.!