bugün

eski sevgiliye mesaj atıyormuşsun, atma.
cevap gelmeyecek olan mesajdır. sabah uyanınca zamanı geri almak gibi bir gücüm olsa da mesajı hiç atmamış olsam dersin. iş işten geçmiştir artık. pişmanlık. hüsran.
Yeni sevgiliye mesaj atmak varken, neden eski sevgiliye mesaj atilir.
depresif ruh halinin ortaya çıkmasına bağlı olarak, yalnızlığın da tetiklenmesi varsa eğer uyku sersemliği ki kesin olarak göz yaşı akabinde yapılan eylemdir.
biteli yaklaşık 3 ay olmuş, ona dair pcdeki fotoğraflar, telefon kayıtları, facebooktaki arkadaşlık dahil bilumum hatıra, ıvır zıvır yok edilmiştir. sonra bir gece ansızın saat 2 sularında bir mesaj gelir telefona. şöyle yazmaktadır " yuh artık, facebook arkadaşlığına varana kadar mı sildin beni ? ne demek bu, niye, ne gerek vardı ?". niye diye sormuş bide. ne gerek vardı demiş. tabi hemen gereken cevap verilir, " çünkü eşşeğin zikinden dolayı !!! " ve gönül rahatlığıyla uykuya devam edilir, demek isterdim sözlük ama öyle olmadı tabi ki.

(bkz: diyemedim ya la)

her zaman olduğu gibi efendilikten taviz verilmez, beraber geçirilen zamanın gayet güzel hatırlanacağı söylenir ve şeytana kulak asılmayarak ilişkiyi bitiriş şekli için ona daha fazla kızgın olunmadığı lakin bu çeşit bir arkadaşlığı devam ettirmenin kendi açımdan mümkün olmadığı açıklanır.
eski sevgilisi çok sexi olan yazarın vicdan azabı.
güncel Önemli Başlıklar