bugün

eski sevgilinin numarasının silinmesi durumunda bazı yazarların katılamayacağı durumdur.
(bkz: içkiyi fazla kaçırmanın zararları)
an itibarı ile yaptığım şeydir ama benim eski sevgilim değil sadece... eski, şimdiki, gelecekteki.. hep tek olacak olan.. yanında olsam da, olmasam da...
karşıdakinin gecesinin içine etmek için,
kafasını karıştırmak için,
sabah uyandığında la gece bişi olduydu doğru mu hatırlıyorum acaba travmaları geçirmesi için,
valla süper fikir. tuttum.
eski sevgilisini iyiden özlemiş yazarın başlatmış olduğu kampanya. ilk onun atması durumunda atabilirim. ilk onu kafala hacı. *
alternatif smsler için,
(bkz: filiz sevişelimmi)
kendi bokuna başkalarını da çekmeye çalışan birey davranışının dışa vurumu. kendi bokunda boğul henry milleti günaha ne sevk ediyorsun şeklinde geri püskürtülesi.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
yanıt gelirse başlığı açan şahsa forward mı edeceğiz denilebilecek durumdur.
Hatıraların depreştiğinin, özlediğinin ya da küfretme zamanının geldiğinin belirtisidir.
(bkz: yeni sevgili)
(bkz: eski değil eskimeyen sevgili)
inci sözlükte oldukça tutabilecek kampanyamsıdır. sevgiliye;

"bugün ayrıldığımızın ikinci yılı. ama ben seni hiç unutmadım. hatta senin için dedelerimin cenazelerinde bulunamadım. seni çok özlüyorum. özlemim her geçen gün 2 ye katlanıyor. sana son olarak söylemek istediğim 2 şey var. birincisi kerim artık bildiğin kerim değil. ikincisi kerim seni hala seviyor."

mesajları gönderilir.
"eski sevgilisi olmayanlar şu anki sevgilisinden ayrılıp önce onu eski sevgili yapacak, sonra da ona mesaj atıp özür dileyecek" kıvamına da sokulabilecek içli emir cümlesi.
ha bir de; eski sevgilisi ölmüş olanlar için* toprağın altına nasıl mesaj atılabileceği de iyice açıklanmalı.
Benim şimdiki sevgilime mesaj gelmesi durumunda mesajı atan adama kafa atmamla son bulacak kampanyadır.
terkedilmişler size sesleniyorum! ne kaldırıcaksınız elin kıçını güldürüceksiniz gece gece kendinize.
terketmişler size sesleniyorum! yavrum zaten siz meşgulsunuzdur gece gece.
toplumsal bilinci çok gelişmiş bir kimseyim. *
(bkz: oldu paşam)*
artık ben gibi değil el gibi olana mı?
gereksiz bir eylemdir. durduk yere götünü kaldırmayalım.
(bkz: iki basliktan birinin eski sevgili olmasi)**
sevgili elizabeth, şeklinde başlayacağı malumdur girilen entarilere göre.
(bkz: sevgiliden ayrılma nedenleri)

mesajı silmeyi unutup ertesi gün sevgilinin sorusuna yalan söylemeyi göze alacak herkesin başvurmaktan çekinmeyeceği hareket. *
(bkz: eski aşka yeni yelken)
(bkz: ama evlisin)
eski sevgili başkasının koynundaysa yüreklendirmekten çok üzen kampanyadır.
bir değişik fikir.
benim eski sevgilim yok yeni sevgilim de yok. yaptığını beğendin mi?? senin yüzünden ağlıyorum şimdi.
güncel Önemli Başlıklar