bugün

islam dininin buyurduğu bir kural. gaylar (anal seksten in etkeni de var buna tabi) asla cennet yüzü göremeyeceklerdir. bu yola başlamak öbür tarafı kestirip atmaktır. başlamadan önce bir değil bin kez düşünün. ulan kakanızı bile tutamazsınız hastadan, bebeden ne farkınız kalır. hastadır işte gayler. yok genlerim böyle, allah yaratmış, dayım bana bi kodu gay olduğumu farkettim falan gibi edebiyat yapmayın. yok babam ülkücü ben gayim genimde var, babam papaz ben lezbiyenim ruhumda var geçin bunları, insan aynı cinsiyetten başka birine aşık olup verir mi. hele ki bunu para karşılığı falan yapar mı? sonra suçu genlere at. urasili bozuk, adenini bitik çapsız.
dünyada da homofobik itler yüzünden cehennemi yaşıyorlar zaten, çok da sorun olmayan durum.

bu arada;

(bkz: allah adına konuşmak)
sadece geyler için değil lezbiyen ve transeksüeller içinde geçerli olan durum. onu bunu bırak da siz hetero halinizle cennet'e girme ihtimali düşük olan güruh olarak bunu irdelemek saçma.
(bkz: gay çilingir)
açık ve nettir. acı ama gerçektir. ** *
bırak da işin orasına yaratan karar versin dedirten zavallı yazar beyanı.
şüphesiz yüceler yücesi allah için hüküm vermek yanlıştır. fakat yüceler yücesi'nin yolladığı kitaba bakarsak ayetlerle belirtilmiş durumdur. allah katında her şey açıktır. allah'ın sözü olarak nitelendirdiğimiz mukaddes kitabımızda durum açıkça anlatılmaktadır.

hümanist, yani insanları seven birinin kabullenemeyeceği bir durum olarabilir, dünyada saygı gösterilen bir durumda olabilir fakat şüphesiz ki yüceler yücesi allah'tan daha çok kimse sevemez insanları.

(bkz: allah ın dediği olur)