bugün

Acaba etrafında o kadar çok kız vardır ki , başka kıtaları keşif mi etmek isterler. ilginç , üzücü
cok bakimli olduklarindan olabilir.
(bkz: murphy kanunları)
Gay oldukları için yakışıklıdır.
(bkz: matt bomer)
Kendilerine kadın gözüyle baktıkları için bakım yapıp yakışıklı görünmelerini sağlayabildikleri için olabilir.
Vitrindeki gayleri gördüğünüz içindir.

Öyle enteresan tipte gayler mevcut ki, görsen tırsarsın. Her an bi racon kesecek sanarsın. Ya da hoca sanıp elini öpersin.

Ayrıca vitrin gayleri de kadınlar gibidir. O bakımı 1 hafta yapmasın, kusacak yer ararsın.
(bkz: christian coulson)
Gaylerin sana yakışıklı görünmesi de ayrı bir durum tabi ki.
bu konuyu konuşarak öğrendim bir galli ibneden .

londradayım baba. bunların sohoda sokak yürüyüşleri festivalleri olur bazı geceler . bir grup geldi hakkatten faça tipte

adamlar. içim yandı be. o tip bende olsa dedim istanbulu hop hop hoplatırım dedim. tuğba özay dan girer deniz akkayadan çıkardım o yıllarda.

neyse baba muhabbeti açtık. bir şok oldumki istanbul yansın aq. adam top.

uzun boy 3 gen vucut . olamaz dedim. yok böle bişey.

dedim anlat yeğen sen nasıl top oldun bu tiple.

meğer eleman eskiden top değilmiş. ortaokulda bir başlamış. sıra sınıf okul arkadaşı derken hocası müdürü derken alayını gagalamış.

yaş biraz daha ilerleyince klubde bardı şehirdi zitmediği bir leylek kalmış .

sonra. adam karıdan bıkmış. yok böle bişi. karıdan bıkılır mı . bıkmış aq. evladı.

ibnenin bir kanına bir girmiş ( yani aslında arkadan girmiş )giriş o giriş. adam top olmuş.

çok zengin bir kaç adamla dünya turu yapmış. ama kestane yol geçen hanı olmuştur.

sonra döndüm allahıma . çok şükür yarabbim dedim.
Derler ya çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır...

Gayler genelde bakımlı oluyorlar işte.

Demek ki çirkin erkek yokmuş, bakımsız erkek varmış.
güncel Önemli Başlıklar