bugün

az önce bana gelen mesajdan yaptığım çıkarım. "Erkekler yazamaz mı sözlükte" sorusunu aklıma getiren durum.
kendi kendime söylemiş olduğum cümledir ki şöyle;

izmir alsancakta türünü bilmediğimiz bir bara girdik 3 arkadaş, amacımız bir kaç duble birşeyler içip biraz muhabbet edip eğlenmekti. zaten bara girdiğinizde içeride mistik bir hava hakim olduğunu görüyorsunuz, biraz garipsedim tabii, biz biralarımızı söyleyip bir masada otururken, etraftan bize gelen bakışlarıda fark ettim ama tam anlamıyla bir bakış yapmadım hani, yan gözümle görüyorum ama direk bakmıyorum o şekilde, zaman geçerken 2. biralarımızı söyledik, ben tuvalet ihtiyacımı karşılamak için wc gittiğimde şaşkınlık içinde kaldım çünkü kızlar ve erkekler tuvaleti diye ayrılmış yer yoktu, tek bir tuvalet vardı, o an oranın gay bar olduğunu anladığımda bir telaş bir titreme geldi ki; elim ayağıma dolandı, arkadaşların yanına giderek hemen olayı anlattım ve biralarımızı orada bırakarak apar topar o mekanı terk ettik. dışarı çıktığımıda kendi kendimize gülüşmeler şakalaşmalar havada uçuştu tabii.