bugün

çok önemli not:bu mekanlarda ne bulunmuşluğum ne yakından görmüşlüğüm vardır. sadece basından duyumlarım ve hayal gücüm...

tanım:gay barların içinde geçebilecek muhtemel diyaloglardır.

-abi niye getirdin bizi buraya?
+olum nuri bilmiyor musun akşam grup yapıcaz olum ondan.
-ha tamam abi.
+nuri gruptan sonra bire bir var ve ben seni seçtim, fakat biraz kısa sürecek.
-olsun abi düşünmen yeterli.
önceki notlara ithafen önemli not:ben gittim. kız arkadasımın en yakın arkadaşı gaydir ve onunla dışarı çıktığında gay barlara gitmesi içimi rahatlatmaktadır,en azında kimse aslımıyor. onlar vasıtasıyla gitmişliğim var.

conversation 1:
cilveyle yaklaşan gay: ay çok tatlısın bu gece beni s.kermisin?
gay olmayan er kişisi: ben hetoroseksüelim bak bu da kız arkadasım, cokda mutluyuz.
c y g *: yalan söylüyosun inanmam.
g o e k *: bak inanmıyosan öpüyorum onu
mucksss
c y g *: ay iğrençsin.. ben gibi dalyan varken bunu mu s.kicen. hem gay barda ne işiniz var y.rraam.

conversation 2:
lezbiyen kişisi sevgilinize asılmaktadır. bu sizi kıskandırmaktan çok tahrik eder haliyle. yanına yaklaşılır.

er kişi: beğendin galiba o benim sevgilim.
lezbiyen kişisi: evet ya çok tatlı hatunmuş. bu gece onu benimle paylaşır mısın?
er kişi: obarey sen ne diyosun, hemen eve gidelim.
- bir bira alabilir miyim?
- tabii.
-aşkım sen nasıl düştün buraya?
-yaa kuzum mahallenin kasabı açtı benim kapağı sonra falloşa döndüm..
daha beteri de var:
-concon sen askerliği nerde yaptım bakiim?
-muğlada yaptım bir tertibim vardı adamın alet nah bebek ölüsü gibi...
- ohhhhh...
yanlışlıkla gidildiyse üstelik bide yurtdışındaykense eyvah eyvahtır.

iki erkek yanlışlıkla gitmişlerdir.içeri girip oturduktan sonra adamın teki gelir sorar:

-birlikte misiniz?

evet işte, tam aşağısı sakal yukarısı bıyık durumu. birlikteyiz deseler kötü, birlikte değiliz deseler düşünemiyorum bile...

+ııı..kem..kümm..biz bi hava alıp gelelim.

ve akabinde kaçılır.
gay bar olmayan barlarda geçebilecek diyalogların aynısıdır. oraya da insanlar gidiyor, farklı bir şey yok yani.
uludağ sözlükcenek bu ibneli gayli toplu konularda bir merak var. 30 cm lik alet felan. sol şerite bakınca mavi istiridye barda buluşan sözlükçüler vardır diye düşünmekteyim.

ama cinsel seçimlerinizi gizli efemineliğinizi. ibneliğe topluğa olan mahreminizi ulu orta beyan etmeseniz daha iyi olacak kanaati zannımca.

tanım: birbirini düzmek isteyen iki adet erkek denen yaratığın o türlerin gittiği barda birbirleriyle olan konuşmalarının tplandığı afişe edildiği başlık.
G- gay, ME- maço erkek

G - naberrrrrr canımmmmmm?
ME - ben senin canım değilim.
G- Ayyy aşkolsuuuunn
ME - Bak ben ilgilenmiyorum.
G - Aa olar mı burdasın ilgileniosun işteaaaaaaaaaaa
ME - ilgilenmiyorum lan
G - Sinirlenme hayatışkom bebekim benim
ME - Kes be ibne defol başımdan tekerlek
G - Ananı avradını şaaparım senin anandan çıktığın yere sokarım belanı zkerim tarla faresi gel lan dışarı deşeyim seni
ME- Tatlım dur sinirlenme hayatım