bugün

Bugün işyerimin onunde gördüğüm kızdır. Akşam mekanı kapatmama yaklaşık bir saat kala bir arkadasimla kapı onunde sohbet ederek sigaramizi tuttururken hemen karşimizdaki 3 katli binanin girişine gozlerimiz takıldı genç bir çocuk yine genç bir kızı boş olan bu binanin tenha girişinde sıkıştırmış sarmaş dolaş bir şekilde hayvanlik derecesinde opusuyorlardı. Tabi biz oyle zannetmistik bir müddet sonra çocuk kızı biraktiginda " vay be ne azmışlar" diyorduk ki o an da çocuk elinde beyaz bayan cüzdanı ile once yurumeye sonra koşmaya başladı .

O an anladık ki kız gasp edilmişti. Arkadaşım gaspçının arkasından koşmasına rağmen o coktan ortalıktan kaybolmuştu be ise hala ayni yerde ustu başı dagilmiş kıza dogru yönelmistim fakat ne olduysa hic beklemeden göz yaslari icinde hızlı bir şekilde oradan uzaklastı.

Gaspçının şerefsizliğine mi yanayım yoksa kızın bağırıp yardım isteme durumu var iken gaspçı giderken bile sessizce bekleyip hala direnmesine ve aglamasina mi ? Açık konusayim kızın hic yardım istememesi beni sinir krizine soktu.