bugün

Kimi insanların içten içe hissedip dillendiremediği durumdur.

Bazıları bu gerçeği maskeleyerek vicdan kasma eylemine girmişse de, gururlu insanların asla yapamayacağı işleri yapanlara karşı içten içe bir tiksinti duyarlar.

Not: bu bir gerçektir. Herkes herkesi sevmek zorunda değil. Trolleme sanan davarlara gülüyorum.
sevmeyen sevmez. eksi almak icin ne kadar mallasiyorsunuz amk, anlamiyorum. lan en cok eksiyi alinca zall kucaga mi aliyor sizi ne yapiyor anlamadim. lan garson ve isci lerin kazandigi paralar ile ekmegini kazanan, cocugunu okutan, hayatini gecindiren dunya kadar insan yaziyor burada, bir de gurur demissin ya, ben eksi almak icin ezdigin gururuna scayim.
Kimse garson veya işçi diye kimseyi küçümseyemez. Ancak o garson orta halli bir müşteri geldiğinde sikine takmayıp bakımlı bir erkek/güzel bir bayan girdiğinde yalakalığın ve yavşaklığın tavanında geziyorsa her türlü ezilmeyi hak eder. Zaten o insanlar da bunları ezip hayattan zevk alıyorlar.
iki kuruş bahşiş icin yapmadıkları şaklabanlık kalmaz masanın etrafında bòylesi daha iyi afedersiniz domal desek tabi efendim diyecekler.