bugün

gammazlığı benimsemiş ve seven kişilerin tavrıdır.

ulan "gammaz" kelimesi bi kere kendi özünde tırt, yavan bişi be. bir de bu sıfatın anlamını düşündükçe çılgına dönüyorum, sana yabancı bir elin dokunuşunu..

yani ademler düşünün ilköğretim çağındayken birine "senin ananı sikerim" ve benzeri şeyler sölediğimizde,

"örtmenin bm x e küfür etti." derdi. nasıl ifrit olurduk onlara. hatırlayın bi be. şimdi "gammazlık" statüsü için ter döken insanlar görüyorum da acaba sizmiydiniz lan ilkokulda örtmene bizi şikayet eden? yani ben kendi adıma konuşayım "gammaz" olarak herhangi bir sözlükte statü bulmam benim şahsım adına utançtır. öle bir şeklim olacaksa kafamı kesin be. "gammaz" ıyyyyyy. buna sevinmek nedir arkadaşlar? - gammaz oldum heyyo. veya - gammazlığım gitti ühü ühü. tüh lan sana. yazık. herhangi bir platformda seni ayrıcalıklı kılabilecek olan şey gammazlık veya bu tarz şeyler ise seni de kınıyorum lan!

"haftanın başarılı gammazları" kategorisine girmek mi? orada nickim geçerse tekrarlıyorum, kafamı kesin. sözlük formatının yegane koruyucularıdır fakat böyle de bir duruma meyil vermektedirler. bu kategoride bine yakın isim var. kaç tanesi işi layığıyla yapıyor? gerçekten bunu görev edinenlerin dışında o listede ismi yazanları tekrarlıyorum, kınıyoruz.