bugün

meireles in o işaret bizim oralarda pek iyi pek gözel bir işaret ciyaklamalarına kanan takım kadar komik değildir.

ayrıca melo yu savunmaları doğru değildir, o ayrı konu. fakat bu konuda eleştiri hakkına sahip değilsiniz. net.
aziz yıldırımın 6 yıllık şike hükmüne rağmen hala utanmadan başkanlık koltuğunda oturması kadar sapıkça bir durum değildir..
oğuzhan özyakup/#18569763
Irkçı emreyi savunanlara vazelin gerektirmiş olan savunmadır.
Utanılacak birsey degildir, mantıken gayet doğaldır.
hakame ibne diyen meireles.

ırkçı ve dolandırıcı emre.

şikeci başkan ve kurmayları.

bi de beyaz işine girseniz al sana arnavut mafyası amk.
emre belözoğlu ırkçılık, aziz yıldırım şike yaptığı için doğru olan harekettir, yersen...
ben şikeyi kendim için yapmadım fenerbahçe için yaptım diyerek kendini savunan bir başkanı olan takımın taraftarının birşey söylemeye hakkı olmayan konu.

ayrıca meireles'in hakeme tükürmesi ve top işareti yapması, ırkçı emre ve daha birçok yüz kızartıcı suçlarıda vardır bu takımın.
futbolda utanç diye bişey mi kaldı.
kayseride vatandaşlara; "hırsızlar, telefonumu çaldınız, hırsızlaaar"
diye bağıran hagi'yi de savunmuştu bu yüzsüzler.
ne olursa olsun ezikler tarafından durdurulamayacak olan takımın yaptıgı savunmadır.
(bkz: benim bokum ballı bokum) mantığı ile yapılıyordur. fenerlilerin hala aziz yıldırım'ı, meireles'i savunması ile benzerlik gösterir.
galatasaray kültürü bunu gerektirir. başarı için her türlü çirkeflik, itlik yapılabilir.
"biz melo'yu değil hakkımızı savunuyoruz taaammm mııaaa" kıvamındaki ergenlerin savunmasıdır. hasiktir la dalyarak.