bugün

boş yere evet. çıkıp turlar attık caddelerde 17 mayıs gecesi ama boşunaymış. fenerbahçe sevillayı elediğinde de boşuna sevinmişiz gurur duymuşuz. geldiğimiz günlere baksana, ülkeni temsil eden tek TÜRK takımının yenilmesini kupa almış gibi kutlayacaklar nerdeyse. yazık.
(bkz: futbol yüzünden insanların farklılaşması)
fenerbahçe paok'a elendiğinde boşuna sevinmişim ahah. pardon lan şaka bir yana hakkaten ben de sevinmiştim onlara.
sevinmeyin kardeşim o kupayı ancak ve ancak şanlı cimbom alır bu sekiztaş mı alacak?
peeeh.
maç 10 dakika daha uzasa 8 olacaktı yine ya hadi neyse.
bir galatasaraylı olarak beşiktaşın sadece avrupada değil, türkiye de elde ettiği başarılar beni sevindiriyor. ve eminim ki sadece beni değil bir çok galatasaraylıyı sevindiriyor. çünkü kim ne derse desin beşiktaş galatasarayın kardeş takımıdır... uefa kupasını alınca boş yere sevinen beşiktaşlılar olduğu gibi bugün beşiktaşın yenilgisine sevinen galatasaraylılar olacaktır. ama istisnalar kaideyi bozmaz ve bu kardeşlik bozulmaz...
gs nin uefa kupasını alması vs fenerbahçe nin sevilla yı elemesi

bambaşkaymışsın.
(bkz: paok)
ben bir galatasaraylı olarak herhangi bir türk takımı herhangi bir yabancı takıma yenildiğinde üzülüyorum. neden mi? isteyen kafatasçı desin isteyen faşist, ben benim kanımdan canımdan olanı düşmüş görmek istemiyorum. ben fener chelsea yi elediğinde sokakta korna çalarak gezmiş, beşiktaşın bu akşamki maçını özel işlerimden dolayı izleyememiş olmama rağmen, çeyrek finalde manchester city maçında gidip inönüde bağırmayı hayal etmiş biriyim. ha bu yenilgi beşiktaşı gereksiz bir özgüvenden gereksiz bir havadan kurtaracaksa onu uluslar arası platformda daha büyük başarılara sevk edecek ders ve azmi verdiyse ( ki onu bugünden bilemeyiz )( galatasaray ali sami yende 5-1 lik chelseaa yenilgisinden sonra toparlanmış ve uefa kupasını almıştı hatırlayalım ) bu yenilgiye sevinirimde...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar