bugün

(bkz: #2718122)
yıllarca, fenerbahçe ve beşiktaş' ın yerine avrupa' da, türkiye için topladığı puanların ardından galatasaray' ın hakettiği şanstır.
not: sürekli futbolun içindeki ağzından salya akan ve bir türk takımının avrupa' da başarılı olmasına bile sevinmeyen ve sevindirmeyen şuursuz fanatiklerin saygı ve sevgi bağlarına nasıl zarar verdiğine değindim.
evet, galatasaray gruptan şansıyla çıkmış olabilir ama bir türk takımının bu başarısına sevinmek yerine hala ısrarla galatasaray' a laf atma çabasındaki fanatikleri anlamak mümkün değil, galatasaray yıllarca avrupa' da hem de kaç takımın yükünü taşıdı!
futbolu seviyorum. lincoln' u nasıl seviyorsam alex' i ve ricardinho' yu da seviyorum. fenerbahçe' nin şampiyonlar ligi grubundan çıkmasını alkışlayan bir galatasaraylıyım. o gün bazı takımdaşlarım fenerbahçe' ye sataşmıştı, bugün de bazı fenerbahçeliler galatasaray' a laf atıyor. dilimde tüy bitti ama; lütfen aramızdaki bilinçsiz fanatikleri temizleyelim. daha geç olmadan, her şey yıkılmadan!
2.filminin su baslikta olmasini bekledigim, bu gece oynanan dramin 1.si...

(bkz: galatasarayin kimse tarafindan kurtarilamamasi)
(bkz: #2718122)
şans dediğin bırakta biraz türk takımlarının yüzüne gülsün, ulan ayıp be turk takımı diyorlar avrupa da gs fb bjk demiyorlar. gs iki tur atlarsa fb turu gecerse seneye 3. torbada oluruz rahat oluruz, 5 6 takımla avrupada oluruz.
olağan bi şeydir.2 sezon öncede denizlispor fenerbahçeyle berabere kalıp bizi şampiyon yapmıştır.
(bkz: yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler)