bugün

şu son olağan üstü divan kurulu toplantısında aysal'a söyledikleri sözleri, yaptıkları hareketleri görünce genel kurul üyelerinin bir kısmından resmen utandım! devirmişsiniz 70 yaşını, çekin elinizi kulüpten! hala küçük olsun ama bizim borumuz ötsün, galatasaray aig'lerin, sahip som'ların peşinde borç para dilensin değil mi!

baş şikecinin ölümüne sahiplenildiği bu spor camiasında, galatasaraylıların aysal gibi birine bu kadar insafsızca ve hayasızca yüklenmesi ayıptır! hatalarını eleştrin ama diğer doğru yaptığı işlerde, şike sürecinde destek olun, aferin deyin! ama nerde! yok!

ha bunlar galatasaraylı mı yoksa yıllardır sürdürdükleri maddi menfaatlerinin devam etmesi için mi çabalıyorlar, orası aydınlansın bi zahmet!

genel kurul üyeleri! lütfen aysal'a sahip çıkın! gelecek aysal ile!
Dinazorlar kuruluda denilebilir.
TAKIM YILDA 100 milyon dolar borç ödüyor bu dedelerde arsamızı acaba satsak mı diye düşünüyorlar.
Yahu kardeşim senin büyüklerin ileri görüşlülük yapmış zamanında araziyi kapmış şimdi ihtiyaç var sat işte.
Faydalı olmak istiyorsan sende büyüklerin gibi değerlenmesi muhtemel arazi bul faydalı ol kulube bu kadar basit.
ben bu fosillere buradan sormak istiyorum, bu dursun size neyi peşkeş çekti de bu vasıfsız adamı kulübün başına geçirdiniz ve hala neyi peşkeş çekmete ki gitmesi için en ufak bir adım dahi atmıyorsunuz.

ulan adım gibi biliyorum ki galatasaray hiçbirinizin umrunda değil. varsa yoksa kendi menfaatiniz. taraftar da enayi nasıl olsa, takımından vazgeçecek hali yok ya!

püü sizin sıfatınıza!
bu kurul tipik chp zihniyetine örnektir. Türkiye'de en çok taraftarı olan kulüp lisedeki yaşı geçmiş dinozorlarla yönetiliyor. Ve bunlar vasıfsız dursun diye bir başkan çıkarıyorlar. takım her geçen gün kötüye gidiyor, hiçbir başarı gelmemesine rağmen, devlet stad yapmasına ve vergi affı getirmesine rağmen borç dehşet bir şekilde artıyor. ama bu utanmazlar çıkıp 'yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa' diyerek şarkı söyleyebiliyorlar. kimsenin elini cebine atıp kulübe bir fayda verdiği yok. bileklik satışı yapın, taraftarı sömürün sonra gidin izmir marşı söyleyin, erdoğan'ı destekleyeni yuhlayın. bi sktr.gidin. kulübü batırmışız umrumuzda mı, yaşa Mustafa Kemal deriz geçer.

not: Gs
içinde karakter sorunu çekenlerin olduğu ama özünde çok değerli bir kuruldur.

Ulan bana bakın özellikle duygun yarsuvat ve ekibi, ultraslan'ın açıklamalarından rahatsız oldunuz ve bunu Mustafa Cengiz'in yaptırdığını düşündünüz. Böyle bir şey yok. Galatasaray taraftarı neyin ne olduğunu çok iyi bilir. Aklınızı başına alın. Siz, Fatih Terim'in tırnağı kadar olamazsınız, bunu bilerek kendinize değer biçin.
çok afedersiniz bir ayağı çukurda bir kuruldur. ha pardon o divan kuruluydu.
görsel