bugün

fenerbahçeliyim öyle taraflı yorum gibi olmasın ancak birazcık akıla sahip olan insan şunu anlayabilir ki, wesley sneijder gibi bir profesyonel oyuncunun söylemeyeceği asılsız yalan bir haberdir.
(bkz: klavye haberciliği)
haklı amına koyim , yönetime domalın sikecem dese yeridir bu adam , ulan muslera ve chedjou ile beraber şampiyonluğu alan 3 adamdan biriydi bu , alman altyapısı almış yasin biraz bu adamın dilinden anlıyordu başımıza yıldız oldu , şu adamın dilinden anlayabilecek 3 oyuncu daha olsa şu takımda ligi kasıp kavuruyor olurduk

son maçında oynadığı oyuna bakınca mutsuz , agresifliği oradan geliyor , istediklerini yapamıyor çünkü aklı başka yerde , adama kaptanlık sözü verilmiş tutulmamış , kendi seviyesinde adamlar alınacak demişler hala oumar niasse isimleri geçiyor , hala tarık çamdal bu takımın 18 kişilik kadrosunda kendine yer bulabiliyor

adam ne desin ulan , ben olcan , sabri , tarık , eray gibi isimlerle idmana çıkmaktan gurur mu duyuyorum desin ?
yazan kişinin adına baktıktan sonra haberi bile okumadım. ona baykuş derler. yani yalanlarının bini bir para. sallayın gitsin dediğim haber kitlesi.