bugün

Anlaması gıt biri olmaya başladım, dikkatim dağınık 2 sene evvel iyi bir puan kazanıp, üniversite kazandığımda sadece 1 hafta önceki ben ile bir hafta sonraki ben arasında çok fark vardı, artık ileri dereceye gittiği oluyor, nasıl desem bir entry, makale, fıkra vs okuyorum başını hatırlamıyorum hatta ortasıni bile düşünüyorum sonundaki mesajı e ne var bunda komik mesaj ne ana fikir ne entrynin anlatmak istediği öz ne diyorum soruları cevaplayamıyorum, bazen 3 5 kere hatta yalan değil 10 sefere yakın bir cümleyi tekrar tekrar okuyorum, anlamadım deyip, paragrafın başını, bazen metnin ilk giriş paragrafını okuduğum oluyor, üzerime bir nazar değmiş olabileceğini düşünüyorum. Şuan yazdığım şeyin başında ne yazdığını hatırlamıyorum, önceden kolay hatırlardım hatta yaptığım imla ve noktalama hatalarında şuralarda hata yaptım deyip, dönerdim şimdi 3 5 sefer edit yaptığım oluyor.

Bu nazar mı şansızlık mı adı her neyse bunu üzerimden atabileceğim bir yol mutlaka vardır inanıyorum.

Okunması gereken dualar, ayetleri biliyorum fakat bunun yanında ilaca ihtiyacım var, alnımda biraz ağrı ve yorgunluk da yok değil gözümü tam açamıyorum bile özelden yazılabilecek her tavsiyeye ihtiyaç duyuyuyorum. Vize ve finalleri hiç sormayın zaten... Durum gerçekten kötü...