bugün

bunlar dünyanın en sahtekar, en yapmacık kadınlarıdır.
önceki ilişkisinde sevgilisi tam bir futbol manyağıdır,öküzün, holiganın tekidir, kadın da adama yalakalık olsun diye, futbola ilgi duyuyormuş gibi yapar.ilişki biter ve kadın sizinle çıkmaya başlar.

siz ise futbolu sevmiyosunuz.kadın sizi potansiyel türk erkeği olarak geneller ve futbolu seviyor zanneder, aynı yalakalığı size de yapar.. devamında olaylar şöyle gelişir.

kadın: akşam maç var.
erkek: ne maçı.
kadın: ne demek ne maçı, beşiktaş-galatasaray
erkek: ben futbol sevmem. ilgilenmiyorm.
kadın: ne biçim erkeksin be.
+aşkım bugün maç var
-hangisi
+gs fb ne çabuk unuttun kim alır?
-dostluk kazansın
+doğru ben de onu dicek...
+he?
-çok yapmacık necla lütfen dur
+peki beyim...
kadın: aşkım akşama iddaa oynayalım mı?
erkek: oynayalım bitanem.
kadın: fenerbahçe - galatasaray maçı var sence ne olur
erkek: ben 0 oynarım aşkım o maça. everton - sunderland maçı ne olur sence?
kadın: hımmm... bence 3 olur...
erkek: nasıl yani?
kadın: ama aşkım bana zor yerden sordun.
çok güzel hareketlerde de bu konuya değinilmişti geçen haftalarda... bu biraz erkeğin suçudur kızı orijinal olacak ya sözde ilgilensin ister karaktersiz kızda başlar kendini değiştirmeye. ilk olarak futbolla ilgilenmeye başlar garibim anlamazda zavallıcık rezil-i rüsva olur. öyle arkadaşın olması çok zordur kızım yeter kendine gel aaa diye çığlık atmak insan onun yanındayken.
erkek arkadaşı için her konuya vakıf olmaya çalışan bayandır.
Yeter ki ortak noktalar da buluşalım kızıdır.
ilk başlarda, sevgilisi'nin gözüne girebilmek için ve onu daha iyi tavlayabilmek, futbolu seviyorum gibi görünen ama elinde olsa, hemen orayı terk edecek kadın tipibidir.
kıroyla kıro olabilecek kapasiteyi barındıran kızlardır.
ilgi duyması son derece normal olan, olsa olsa bu konuda uzmanlık taslaması yapmacık olan kadındır. gaz kafalı erkeklerin anlamadığı üzere, futbol gibi güzel bir spora her insan ilgi duyabilir. "bayan futbol takımları ne ayak o zaman?!" dedirten çarpık zihniyettir.

http://www.arsenal.com/ladies

(bkz: futbol konuşan kızlar)