bugün

(bkz: s ktir et) (bkz: f k it)
Yeni nesil ergenlerin göz bebeği. Zar adam kitabı da öyle. Okuduk eyvallah da, kitaptaki senaryoyu hayat felsefesi edinmek de ne ola amk.
büyük bir hevesle aldığım fakat kelimelerin konuştuğu, düşünce ve fikirlerin hiç olmadığı bir kitaptır. Okumamakla hiç bir şey kaybetmediğiniz gibi, 9 tl de cebinizde kalır.
en son keyifle okuduğum kitaptır.
bir şeyi önemsemediğin de söylenen sözdür.
bazı akıl yoksunlarının okunmak için değil de birlikte aynı kareye girmek için satın aldığı kitap. sahi okuyan var mı bu kitabı?
kitaplarla ilgisi olmayan tayfanın "aaa bak kanka küfür yazıyo, hemen alalım!" dediği kitaptır. d&r'da en çok satanlara girmiştir (ülkede boş insan çok olunca tabii...).

bazı şahıslar bu kitabı yere göğe sığdıramazlar (hayatlarındaki okudukları 2-3 kitaptan biri olduğu için. daha iyisini bilmiyor gariplerim). ancak kim ne derse desin, bu kitap kişisel gelişim kitabı değildir ve asla "en çok satanlar"a girmeye layık bir kitap değildir. adını satmış, insanların zaaflarından biri olan küfrü kullanarak hileyle o rakama ulaşmıştır. bu kitaba para verip okuyan bütün boş insanları tebrik ediyorum. o kadar şaheser varken bu kitapla başladınız kitap okumaya, gerzek herifler...

bir de ikincisini çıkarmışlar. paranın kokusu güzel geldi tabii. "siktir et"i daha ne kadar anlatabilirler acaba? o kitap 1 sayfa olsaydı bile istediği şeyi yeterli derecede anlatabilirdi. o kadar boş bir kitap.
adindan dolayi cok satan kitaptir.
bütün kitapçılarda baş köşeyi edinmiş zaman kaybı dır. türk insanının* iki lafından biri olunca baş köşeyi alması mantıklıdır ama içeriği için aynı yorumu yapamam zira s*ktir et benden önemli mi?
Okuduğum en berbat kitaplardan biri. Sürekli kendini tekrar etmiş yazar. ilk 30 sayfayı okuyun yeter, gerisi hep aynı şeyler zaten
görsel
ilk 20 25 sayfası aynı cümleyi dönüp dolaşıp tekrar etmekle geçen kitap. zaman kaybıdır. ingilizcesini geliştirmek isteyenler ingilizcesini alıp okuyabilir çünkü dili sade ve anlaşılırdır. onun dışında zaman kaybı.
kapağıdanki ''hayyatta hiçbir şey senden önemli değil'' yazısını gördüğüm anda okumakdan vazgeçtiğim kitaptır.
- bu bana buda bana buda bana..
- e hani bana abi ?
-siktir senin ne önemin var amk. *
ismiyle çok dikkat çekmiş olsa da okunduğunda insana bir gram katkısı olmayan gereksiz kitaptır.
görsel
görsel
Bir john c.parkin kitabı. şu sıralar okuyorum ve çok iyi geldi be sözlük, rahatım yani kimseye eyvallahım yok bir arkadaşına değer verdiğin halde değer vermediğini görünce çok rahat siktir et diyebildim. evet bunu yapabildim, şimdi seni sevmeye başladım john parkin.
john c. parkin'in kişisel gelişimden ziyade kişisel boşvermişlik kitabı. benim gibi bir hayli rahat bir insansanız üzülerek söylüyorum ki size pek bir şey katmıyor.
Baştan sona aynı şeyi tekrarlayan boş laflar silsilesi...
minibüs, otobüs gibi toplu taşıma araçklarında okurken, imam hatip lisesinden çıkan bir grup kız öğrencinin kınayıcı eleştirilerine maruz kalmamı sağlayan, okuması pek zevkli olan kitaptır.
hayatta hiçbir şey senden önemli değil sloganıyla kitapçılarda top 10 listesinden uzun süredir inmeyen john c. parkin'in süper ötesi kişisel gelişim kitabı. tavsiyemdir.
S*ktir Et, John C. Parkin'in kişisel gelişim kategorisinde yazdığı son zamanların en çok ses getirenlerinden, farklı bir kitap. ilk bakışta argo bir havası varmış gibi görünse de aslında tamamen masum denebilecek kıvamda , hayatı ve yaşadıklarımızı nasıl siktir edebileceğimiz konusunda bizi esprili bir tarzla gayet iyi yönlendiriyordur.
Damn it! in argo versiyonudur.
aylardan beri d&r'da çok satanlar rafının baş köşesinde duruyor bu kitap. küfür ne etkili şeymiş meğersem.
hasta olduğum ve okula gidemeyip dönem uzatmak zorunda kalacağım şu dönemde annemin beni rahatlatmak için aldığı kitap.