bugün

Evet fotoğrafta meme, göğüs çatalı ya da karşı cinsin herhangi tahrik ettirici bir pozisyonu olmaması halinde yapmadığım iştir. Zira ilgimi bunlar çeker. Fotoshop sayesinde yüzün temizlenip, paklanması gibi durumları hiç hazetmem. Ama ilgi alanıma giren konularda bu işe yarar mı? Bittabi hayır. Her şey olduğu gibidir.
Bir erkeğin bunu yapması Abazalık olarak nitelendirilir. Lakin bundan doğal ne olabilir? Er kişi elbet yapar. Yapmalıdırda. Aksi bir durum söz konusu oldu mu sorundur.
Tabi memeye göre yorumlarda şekillenir. Herkesin kendine göre bir zevki vardır. Misal ben küçük ve dik memelere karşı sevgi besliyorum. Kimisi büyük, iri göğüslere odaklanır. Kalçalarda da bu durum aynıdır. Bazı kızlar vardır ki onlar yorumsuz kalmaya layıktırlar.
Örneğin; çöp gibi kürdan olarak tabir edilenler. Bunlarda kalça ve göğüs sıfırdır. Diğeri de boru sobası gibi olanlardır. Bir diğeri ise damızlık gibi olanlardır. Lakin yorumsuz bırakmak benim fikrimdir. Elbet onlara bakıp, yorum yapıp, laf atacak bir kamyon şoförü ya da barzo bulmak zor değildir.
(bkz: içinizdeki öküze oha diyin) *
facebook'ta çok rastlanan durumdur. meme görmeyince yorum yapmazlar, görünce ise:
(bkz: burcucum çok güzel çıkmışsın)*