bugün

coğrafyasını olur olmaz herkese keşfettirmek için açtığı formspring me sitesinin asıl amacını unutup, böyle bir soruya anlamsızca köpüren kızdır. neden kızıyorsun ki şimdi! ne yani, yandaş medyanın yaptığı gibi 50 soru hazırlayıp, "başbakanım; bunlardan hangisini sorayım efendim" kurnazlığı ve ayrıcalığı mı istiyorsun anlamadım ki! sen tut, güvenlik duvarını herkese aç sonra da ben böyle virüsü istemiyorum de. olacak iş mi yahu...böyle bir soru cevap sual oyununu baştan kabul edip, olur olmaz ite çakala bu izni vererek, sonra da "ben bu oyunu sevmedim ben oynamam" diyebilir misin?
kalemini zevk için kırmaktan imtina etmeyen abazan gönüllü cellatlara, kalem fetişisti yargıçlara boynunu bükmek senin görevin.

laf aramızda! harbi bakire misin?
(bkz: formspring muhabbetlerinin sözlüğe taşınması)

(bkz: bence değil)
soru itibariyle haklı olabilir ama, o an bulunduğu platform açısından haksızdır. formspring'de önüne gelenin her türlü soruyu soracağını bilmesi ve buna hazırlıklı olması gerekir. "bakire misin?" gereksiz bir soru olabilir ama "en sevdiğin renk?" sorusu çok mu gerekli?

facebook'ta fotoğraflarını genele kapatıp, profil fotoğrafını 3 günde bir değiştiren kıza benzettim biraz.