bugün

kimse ona soru sormadığı için sitedeki hesabının linkini forumlarda, sözlüklerde ve facebook ta heryere yapıştırır. kimsenin kendisine soru sormamasının ezikliğini yaşamaması bir yana ısrarla kendine soru sorulmasını ister. ister ki ona soru soran abazanlara ters ters cevaplar verebilsin içten içe özgüvenini besleyerek, okşayarak. ister ki sorulara verdiği haluk dedevari cevaplarla karizma kasssın. ama farkında değildir ki ezilmişin, onursuzun önde gidenidir. popüler olmamaya tahammül edemez. kendini bi bok sanır.

ne sorayım ki ben şimdi sana?
formspring'te hesap açmaya cesaret edemeyen ünsüzden daha cesurdur. insanlara soru sormak için oradadır belki de. her gördüğüm yere formspringimi yapıştrırım. emlakçının camına astık mesela geçen gün. arabamın arkasında zaten vardı hep. böyle de çılgınımdır buna rağmen kimse sormuyor çok eziğim ben. ama en azından 'lan bana kim ne soracak ki' diyip formspring açmaya tenezzül etmeyen insandan daha cesur ve özgüvenli olsam gerek. en son cami tuvaletine astım formsprin adresimi iyi sorular geldi.

al hadi ağlama,

http://www.formspring.me/emredemirall
ezikliğini davranışını pekiştirerek bastırmaya yönelimlidir. çünkü neyin ne olduğunun en emin şahididir.

(bkz: içsel pekiştirme)