bugün

(bkz: bursa da plajları suriyelilerin işgal etmesi)
bayram günü bursa plajlarında keyif yapan suriyelilere özenen istanbul'daki suriyelilerin yapmış olduğu istiladır.

işte güşlü türküye'nin gerçek gücü olan suriyeli din kardeşlerimiz.
https://www.youtube.com/w...fA20&feature=youtu.be

keşke birkaç milyon suriyeli daha gelse(!) belki o zaman çomarlar uyanır.

düdüt: şu bir alttaki arap seviciye sorar mısınız, hamburg plajında denize giren türkler ortalığı şu şekilde bırakıyor muymuş?
görsel
başa gelmesi kaçınılmaz olandır.

(bkz: denizdeki boku dal parçası zannedip ele almak)
her yerdeler sadece florya olsa iyi gene.
bu ülke bu kadar ucuz mu yahu? hiç mi vicdanınız sızlamıyor ey yurdum insanı? hiç mi şu görüntülerden rahatsız olmuyorsun? o güzelim florya sahili benim senin içindi. şimdi git gidebilirsen.sen o kadar savaş ver, topraklarını al..elin arabı üstüne çöksün..10 sene sonra nüfusları ne olacak bunların? nasıl işin içinden çıkacağız?
(bkz: arabistanbul)
Önceden kekolardan şikayet ederdik şimdi suriyeliler de eklendi memleketin anasını yalıyorlar el birliğiyle.
ulan 20 yaşındayım daha bi kere gidemedim ben o plaja. artık kurtarma harekatına katılırım napıyım.
Irkçı bir insan değilim versin parasını yapsın tatilini çevreyi kirletmeden bunlar zaten bedavadan ülkeye geliyorlar onu geçtim ülkenin içine ediyorlar çöpleri görüyorsunuz ülkemizin evladı tatil yapacak durumu olmuyor onlar da rahat bir şekilde tatil yapıyorlar bu durumdan sıkıldım açıkçası.