1. 1.
    flat head ın sbag ı artı eksi oval yuvarlak konumda havada karada denizde oturma odasında banyo küvetinde duvarda bilumum her yerde sakız gibi şişirip patlatacağı versustur. evet..
    4 -2 ... frank lucas
  2. 2.
    Sbag kim amk.

Bir zamanlar tbag vardı o mu acaba.
    1 -2 ... sahibinin sesi
  3. 3.
    Bende flat headı tutuyorum.

Taraf olmayan bertaraf olur.
    4 -4 ... 0gulcanf
  4. 4.
    Flat headshot atar bu mal değneğine.
    3 -1 ... agca
  5. 5.
    Ben şarkı söyleyebiliyor enstruman çalabiliyorum. Kendisi sadece bir avukat. Meziyetsiz biri gibi geldi bana. Ben oyumu kendimden yana kullanıyorum.
    flat head vs sbag
    2 -10 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  6. 6.
    Bu vs bana hakarettir. Şu tip ortamlar olmasa benimle muhatap olamayacak 2. Sınıf pavyon türkücüleriyle aynı cümlede anılmak yani.

Edit: arkadaşın biri de benim için mesleğiyle gündeme gelmeye çalışıyor ve bu itici demiş. Hiç öyle bir kaygım olmadı zira bizi bilen biliyor...ama Bunu diyen at organı da hergün kafasına panda koyup spor salonu kenefinden paylaşım yapıyor. Hayır mesele bir şey ile gündeme gelmekse bu nohut kafa konuşacak en son adam da bu sözlükte kendi bunun farkında değil muhtemelen.
    13 -7 ... flat head
  7. 7.
    Lan avukat sen nası bi malsın amk :d
    1 -5 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  8. 8.
    şarkı söuleyip enstrüman çalabiliyorum ama uludağ sözlükte harun abi düşürmeye çalışacak kadar düştüm ve ilgi görmek istiyorum diyen bir yıkığın olduğu versus. yazıkçok acıyorum. kocaman adam ama beyni yok.
    1 -1 ... be happy yine yine yeniden
  9. 9.
    Hacabi sen çok ağar konuşuyon ama ben kırılıyom.
    -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  10. 10.
    gerçekler acıtır.
    ... be happy yine yine yeniden