bugün

sunucusu ağır hastadır.
geçmiş dönemlerde türban da bağladığı, bazen de zırıl zırıl ağladığı görülmüştür.
en son yaptığı bu icraatıyla da terör haberlerindeki salya sümüklüğünün sadece bir reyting kaygısından ibaret olduğunu ispatlamıştır.
haberciliklerine soktuğumun düzeninde yine de para kazanabilecek kadar onları seyreden kitleleri vardır. acıdır, gerçektir.

not: topu topu tek entrylik başlığına destek olsun mahiyetinde uğraş vererek yazdım. ancak daha ekle tuşuna dokunmadan kaçmış bir arkadaş. başlık başıma ama olsun be, ben vazgeçtim zaten hürriyetimden...
pes artık dedirten olay. flash tv yaratıcılıkta çığır aşmıştır. türk bombalarının hedefi vurmasını gool diye nitelendiren kanalın halay çekmekten başının döndüğü aşikar.
edit: yakınılan durum, önemli bir haberin saçma bir sunumla iletilmesidir.
sevinci dile getirilmek için yapmıştır bizzat şahitliğim vardır o yayına ancak çok abartılı ve türk halkına gaz vermek için yapılan saçma efekt.
keyif verici bir haber ve eylemdir.
(bkz: taraftar çıldırdı şampiyonluk istiyor)
ölümü gol, savaşı maç gibi algılayan hastalıklı bir düşüncenin ürünüdür. ulan bu iş bu kadar basit mi lan? 90 dakika değil, 27 yıldır süren bir olaydan bahsediyoruz lan. maç kaybetti diye ne futbolcu, ne taraftar, ne de futbolcuların ailesi ağlamaz. ama çatışmada ölen herkesin anası, babası, kardeşi ağlar. bu iş bu kadar basit değil. sulandırmamak lazım meseleyi.
flash tv'nin ne kadar berbat bir kanal olduğunun göstergesidir. orada insan hayatı söz konusu, adamlar ölüyor bunlar gol diyor pes doğrusu.